O cemu ti pricas? Nikakav cirkus danas, osim ako mislis na Savicevu reakciju kad ga je Ferran poceo cupat🙂

Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.10.2002.
Poruka: 4.557
08. siječnja 2023. u 23:23

Pa samo u prvom poluvremenu su trazili 3-4 penala, onoliko histerisanje ne bi vala trpio da sam sudac. Imao si i u sudackoj nadoknadi ono namjerno ciscenje s ledja, sudac pusta prednost posle ne sankcionise... to je cisti primjer da im se dopusta da budu takvi. Nekad nesto ne moze na silu.

05.06.1998.
Colchoneros
Colchoneros
08. siječnja 2023. u 23:41

haha zanimljivo

Barca napravi duplo vise prekrsaja ali nema veze, Atletico je prljav.

Trazili su penal kod Araujuvog igranja rukom, zbilja cudno za jednu ekipu u nogometu da se trazi penal, nikad videno. Vjerojatno nitko drugi to ne bi radio jer bi odmah znali da je ruka uz tijelo. Sve moralisti🤮

09. siječnja 2023. u 01:00

Veliki korak u borbi za naslov. Iako, rano je još, treba ići utakmicu po utakmicu. Ali, konačno Barca zrela za naslov, samo 6 primljenih golova u 16 kola.

Vidi cijeli citat

Nije ni "El clasico" što je nekada bio, mada je dobra utakmica prvo poluvrijeme...

MajorTom
MajorTom
Pristupio: 10.06.2022.
Poruka: 3.677
15. siječnja 2023. u 20:58

Pojela ih Barca u vezi.

Sloboda nije jednostavni domaći zadatak, ona je svijest o skladu nesklada nesavršenih ljudi