Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.04.2010.
Poruka: 2.048
07. travnja 2019. u 21:36

Choupo Moting nakon gola Strasbourgu izveo najveci promasaj u povijesti nogometa, Sivonjic moze odahnut, nema dalje od ovoga 48

Mislim da ovakve idiote nikad neću svatit

Postoje dobri klubovi, bolji klubovi, svakakvi klubovi. Klubovi u kojima svatko od nas želi igrati i čije dresove kupujemo kao djeca. Hajduk meni nije ni dobar, ni bolji klub. On je prva ljubav. On je priča za sebe.
arcturus
arcturus
Mali dioničar
Pristupio: 05.11.2012.
Poruka: 7.574
07. travnja 2019. u 21:51

Pa nije ovo promašaj, taj bedak je obranio da lopta ne uđe u gol.

Pa time je i nevjerojatnije i tragicnije 4

Jer za ovo nema racionalnog objasnjenja. I jos poslije toga ekspresno prime gol za 1-2  47

10. travnja 2019. u 10:30

Kakva Liga prvaka, igrala se Ligue 1 jučer u Francuskoj. Je da je jedna utakmica bila, ali dovoljno za par zanimljivih detaljčića. Domaćin Nimes, kao i njihovi dojučerašnji "prijatelji" iz Ligue 2 - Reims, dosta dobro igraju ove sezone u višem rangu. Ostanak neće biti problem, a sve više je premija za igrače. Sa 3-1 su dobili Rennes i prestigli ga na ljestvici. Pred kraj 1. poluvremena kod rezultat 1-1 ukazao se sudac Turpin i u dvije situacije donio dosta diskutabilne odluke. Prvo je izravni crveni karton dao domaćem Brianconu zbog jednog prekršaja na sredini terena koji je po njemu bio preoštar, a koju minuticu poslije drugi žuti karton je dobio gostujući veznjak Andre što je još upitnije od prvog isključenja. Ako je išta ovdje trebalo suditi to je prekršaj na isključenom igraču, ali moglo se proći bez ičega i bilo bi najbolje i najispravnije.

A onda nakon što su se igrači malo odmorili vidjeli smo dva bombončića. Prvo je Bouanga ispalio jedan projektil, a 20-ak minuta poslije isto je ponovio njegov suigrač Bobichon. Jadni vratar Rennesa Koubek nije imao šansi. Video govori više od bilo kakvih riječi.