SPLITSKABARCA je napisao/la:

Split1912 je napisao/la:

Pau mete Bordeaux 2 -0

Vidi cijeli citat

Golman Pau-a brania utakmicu zivota. Vipotnik se napromasiva, 2 mrtavaca i falia penal

19. kolovoza 2023. u 22:08

Gledam malo ovaj sastav PSGa, lici mi na sastav Valencie od prije par godina kad ih je preuzeo onaj Lim pa je nesto ulagao dok nije odustao.

20. kolovoza 2023. u 00:08

PSG treba pronaći novo vodstvo. Ono finale koje im se otvorilo za vrijeme korone je plafon. Sad samo koče klub svojim "liderstvom", odnosno nedostatkom istog.

Ponude Mbappeu klub na pladnju da ostane, on samo odluči potpisat na 2 godine. Umjesto da je tada netko udario šakom o stol i rekao da potpiše na3-4 godine ili bolje da ode nego da se tako igra s klubom, jer će za godinu dana opet biti panika, oni su pristali na njegove uvjete.

Sad kad su u situaciji u kojoj su znali da će biti prije godinu dana, idu vježbat "strogoću" nad njim. Nakon prve utakmice gdje nisu mogli dati gola odmah se usrali i vratili ga u momčad, i sad ga stave na klupu da ne igra, ali da ga imaju "za svaki slučaj" i odmah se useru i ubace ga u igru u 50. minuti nakon što u 1. poluvremenu nisu dali gol.

Nitko neće shvaćati ozbiljno ove ljude, a igrači će dolazit u klub pokupit lovu i smijat im se iza leđa.

samohajduk.com
zrinkec
zrinkec
Pristupio: 29.07.2009.
Poruka: 31.527
20. kolovoza 2023. u 11:20

PSG bas kriticno izgleda, jos ovaj pusti nered u klubu zbog Mbappea, definitivno ce biti sansa da im netko ukrade titulu, daleko je ovo od dominacije koju su prije par godina imali.

ian wright je napisao/la:

Osvajač trostruke krune nije baš za podcjenjivat.

"U hrvatskom jezikoslovlju nema atributa kojima se može objasniti veličina Hajduka. Hajduk je ne samo vječan, Hajduk je neuništiv!"

01. rujna 2023. u 23:46

Marseille imao 1-0 i igraca vise od 9. minute - na kraju 1-1 protiv Nantesa kojem slijedi nova borba za ostanak.

Marseille je momcad bez plana, bez vizije, sve je od danas do sutra. Specijalnost im je dovest igraca i onda ga se slijedece ljeto rijesavati uz financijski gubitak.