Liverpool F.C.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.03.2009.
Poruka: 17.274
27. travnja 2014. u 16:04
Iskreno meni je drago ovog gola, nekako je nešto trebalo da trgne ih, jer igra se za jebenu kantu! Jesu dobro ušli, ali nakon 20 min su stali. Moraju se pokrenut. Sada znaju da nemaju šta izgubit, dat sve od sebe pa što bude!
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.625
27. travnja 2014. u 17:00
nista se ne brinite, everton ce vas spasiti ..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.10.2013.
Poruka: 3.790
27. travnja 2014. u 17:02
Uz Chelsea koji igra tako kako igra danas je bilo i previše nepriseljenih pogrešaka.
Kojot_50
Kojot_50
Dokazano ovisan
Pristupio: 02.01.2012.
Poruka: 18.829
27. travnja 2014. u 17:03
Idemo dalje,nema veze


Y N W A !!!!!

Felix, qui semper vitae bene computat usum
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
27. travnja 2014. u 17:04
Ako jedni i drugi dobiju sve do kraja prvak je Shity?
maxi
maxi
Mali dioničar
Pristupio: 23.12.2011.
Poruka: 7.243
27. travnja 2014. u 17:05
Doktor baluna je napisao/la:
Ako jedni i drugi dobiju sve do kraja prvak je Shity?
Vidi cijeli citat


da
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima."
>che<
>che<
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.03.2006.
Poruka: 3.248
27. travnja 2014. u 17:07
Liverpool danas užasno rastrgan +BUNKERČINA debila Mourinha kojega "NE" ZANIMA prvenstvo= poraz
Stvarno je klupa prekratka,Gerrard nema snage ni za kopačke zavezat...itd

....ma nema veze idemo dalje !!!!!!!!
[uredio >che< - 27. travnja 2014. u 17:07]
O lijepa, o draga, o slatka slobodo,
dar u kom sva blaga višnji nam bog je do...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.09.2010.
Poruka: 2.804
27. travnja 2014. u 17:48
Opet Suarez nije zabija u derbiju, igrat dalje.
Šteta jer i nerješeno je bilo zlata vrijedno.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.087
27. travnja 2014. u 18:26
maxi je napisao/la:
Doktor baluna je napisao/la:
Ako jedni i drugi dobiju sve do kraja prvak je Shity?
Vidi cijeli citat


da
Vidi cijeli citat


Ovisit će o gol-razlici koja se gleda u Premiershipu, no tu je nažalost City dosta bolji, trenutno na +8 u odnosu na Liverpool.

Dakle, ako City ne kiksa, Liverpool je propustio veliku priliku osvojiti naslov prvaka (Everton je tu najizglednija prilika, mada su u zadnja 2 kola posustali i pitanje je kolika će im biti motivacija u toj utakmici ako Arsenal ode na +4).


[uredio Papa Bear - 27. travnja 2014. u 18:27]
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.397
27. travnja 2014. u 18:45
sve nade polažem u everton, samo da ih sad ovaj poraz ne obeshrabri, slijedi gostovanje kod palacea
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
  • Najnovije
  • Najčitanije