Liverpool F.C.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.12.2012.
Poruka: 929
05. veljače 2015. u 13:58
gerrard je napisao/la:
slažem se...ali onda treba dovesti 2 stopera
Vidi cijeli citat

Yep. Zamjenu za Škrtela i Lovrena. Škrtela na klupu, Lovrena ća.

Johannes Cruijff je napisao/la:
Škrtel zna da je Škrtel, a Lovren misli da je Maldini, to je problem.
Vidi cijeli citat

Amen. Samo... Allen je sranje, a Lucas nudi defenzivnu stabilnost. Ne nudi apsolutno ništa u kreativnom smislu no dok pokriva rupe i sprječava kontre ne bunim se.
[uredio dokic1892 - 05. veljače 2015. u 14:02]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.08.2014.
Poruka: 1.188
05. veljače 2015. u 16:01
samo da se i ja nadovežem... da, ovo sa canom na stoperu je definitivno traćenje talenta, OSIM ako rodgers ne očekuje da će on uspjeti njega transformirati u baš vrhunskog stopera (čime bi dobio zvijer), ali čisto sumnjam...
isplatnije bi puno bilo dovesti nekog prosječnog stopera (koji će svejedno u defanzivi biti bolji od cana) koji zna s loptom i zna igrati, nego ovako trošiti perspetkivnog veznjaka...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2015.
Poruka: 388
05. veljače 2015. u 20:17
Can igra stopera jer je odlican s loptom. Zna cesto i povuci prema naprijed, uglavnom u tom segmentu je savrsen. Ipak, sto se tice obrambenog dijela, tu vec zapinje jer ipak to nije njegova prirodna pozicija pa zna na utakmici pogresno procijenit let lopte ili slicne stvari u kojima se prirodni stoperi bolje snalaze. Rodgers to zna i tu svjesno riskira jer gubi u defanzivnom dijelu igre, ali dok su u posjedu i dok imaju inicijativu(vecina utakmice), Can je odlicno rjesenje i prakticki jos jedan igrac vise u fazi organizacije napada.

Ova 3421 postavka za sada funkcionira odlicno, stvara se vise sansi, obrana je puno bolja i sigurnija. Dok je tako, nema potrebe da se ista dira. Ne vjerujem da Rodgers vidi Cana dugorocno kao stopera, i on sam zna o kakvom potencijalu se radi. Visok, snazan, odlican s loptom, zna i opalit i asistirat sto je pokazao jucer. Velika je buducnost pred njim.
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
06. veljače 2015. u 08:04
Zašto se sad opet spominju pojačanja pa zar nismo dovoljno igrača doveli jebemu mater šta treba ekipu mjenjat svake sezone?! 

Inače Illarimendi se spominje kao velika želja na ljeto, Benzema i Lacazette da zamijene Borinija i Lamberta (za 63 milijuna debilčina) i tu su još Icardi i Song kao moguće prinove. 

Tema za analizu. Dali Brendanu treba dozvoliti dovođenje skupih pojačanja ili mu treba dati proračun?
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
abracadabra
abracadabra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 4.463
06. veljače 2015. u 11:56
LA Galaxy predstavio Gerrardov dres:

https://www.youtube.com/watch?v=SrEFTz07PWI

Sretno Kapetane i nakon završetka igračke karijere vrati se u svoj Liverpool!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 612
08. veljače 2015. u 05:00
NewFriiiikan je napisao/la:
Zašto se sad opet spominju pojačanja pa zar nismo dovoljno igrača doveli jebemu mater šta treba ekipu mjenjat svake sezone?! 

Inače Illarimendi se spominje kao velika želja na ljeto, Benzema i Lacazette da zamijene Borinija i Lamberta (za 63 milijuna debilčina) i tu su još Icardi i Song kao moguće prinove. 

Tema za analizu. Dali Brendanu treba dozvoliti dovođenje skupih pojačanja ili mu treba dati proračun?
Vidi cijeli citat


Po meni, napadač nam uopće netreba(ako stu bude zdrav ofc)..origi dolazi, i uz sturidga bi trebao predvoditi napad...balotelija i borinija prodati, lamerta ostaviti kad ga već nisu pustili u 1.mj...lacazete i icardi bi bili odlični, ali mislim da je neophodno dovesti zadnjeg veznog, a tek onda razmišljati o napadu.. illara ne bi bio skup, a mogao bi se pokazati odličnim...vidi se da mu u realu fali samopouzdanja..uz hendu bi on to trkački i taktički u ovoj formaciji najbolje riješenje od dostupnih igrača na ljeto..
tom0
tom0
Mali dioničar
Pristupio: 04.09.2006.
Poruka: 8.577
10. veljače 2015. u 22:42
Evo Balonja zabio
_
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
10. veljače 2015. u 22:43
napokon neka korist i od Balonje 
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Joe Strummer
Joe Strummer
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.07.2010.
Poruka: 610
10. veljače 2015. u 23:00
Inače igrač utakmice po meni Emre Can. Doktorska utakmica i u obrani, a pogotovo zadnjih 20 min u vezi.
Jesam li veći kockar ja, koji sam prokockao vlastiti novac ili neki koji su prokockali svetinju, osmijeh djece i radost navijača?

Josip Kuže
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2015.
Poruka: 388
10. veljače 2015. u 23:24
hehe ludilo.

Jako, jako bitna pobjeda, i to na koji nacin.

Danasnjim igracem utakmice proglasen je Emre Can. U prvom poluvremenu igrao stopera, sredinom drugom presao na prirodnu poziciju u sredini. Kako smo s njim pogodili, to je cudo. Ima sve, jak, visok, tehnika odlicna, zna povuci loptu, miran i stalozen, igra kao da 29 ima. Trebalo bi se cudo dogodit da on ne izraste u svjetskog igraca.

Ibea malog isto moram pohvalit, po meni nista manje talentiran od Sterlinga. Rose je mucio cijelu vecer, na kraju i dao predasistenciju kod pobjednickog gola. Jos kad dodas Markovica... stvarno imamo nekoliko dragulja u momcadi.
  • Najnovije
  • Najčitanije