NewFriiiikan je napisao/la:
meer martyn je napisao/la:
Vidi cijeli citat
dakle znalče, priupitao bi te kakav je sada tvoj stav o emre canu kao stoperu i o izumu ''najvecih idiota koji su trenirali Liverpool''?

Vidi cijeli citat
Ma super je, ali pitam se kako bi bilo da igra svoju prirodnu poziciju. I istina zajebo sam se ovo nije izum ovo je krpanje koje je prošlo na svu sreću iako je Škrtel taj koji se mora priupitati kako to da srednji vezni igra bolje stopera nego on.
Vidi cijeli citat
can je otkrice i to je to... sto se tice rodgersa podrzavao sam ga i dok nije islo samo sto nisam pisao ovdje jer sam stekao dojam da svi prizeljkuju nekakvu smjenu trenera. puno novih igraca i to je to, treba vremena za prilagodbu i uigravanje. nikada necu zaboravit kakve je gluposti inter radio 3-4 sezone zaredom. cini mi se da je to bio kraj devedestih / pocetak novog stoljeca. potrose najvise love na prijelaznom roku, dovedu skupa pojacanja, ne naprave rezultat - trener leti. sljedecu sezonu dolazi novi trener, slaze ekipu, prodaje proslosezonska pojacanja (kojima je pala cijena), dovodi nova skupa pojacanja, nema rezultata - trener leti. i tako 3-4 sezone zaredom. dokazano je da taj sistem ne valja.
btw, svidja mi se nogomet koji igra liverpool pod rodgersom, pogotovo kada igra sa trojicom u zadnjoj liniji. valjda mi djeluje sigurnija ta varijanta ako imamo na umu da skrtel iz cista mira moze napravit pomutnju, a sakho eeee - takve fizicke predispozicije ali 0 mozga jbg...