Liverpool F.C.

abracadabra
abracadabra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 4.463
02. svibnja 2015. u 20:18
gerrard je napisao/la:
ovo jučer je bilo ajme majko...igrače kao da je netko puškom istjerao na teren, zadnjih 20-ak min nisam mogao ni gledati koliki je to očaj bio...jedini koji je zaslužio pozitivnu ocjenu je mignolet, koji je bio pun samopouzdanja i u par navrata sjajno reagirao...obrana bez previše posla, čak su mi dobro izgledali(iako je to bio hull)..vezni red- 0...allen jednostavno nema ideju prema naprijed,a u defenzivi je premlak..henderson naš najopasniji igrač, šteta što nije zabio gol...ibe me baš negativno iznenadio..nekako sam od njega očekivao da će eksplodirati, ali baš ga nije išlo....i rodgers se malo pogubio, ali on kod mene još ima kredita..

a balotelli je posebna priča...glavni krivac za primljeni gol, koju minutu poslje zakasnio na loptu johnsona(johnson je gurnuo na jedini način na koji je lopta mogla proći)...i onaj pokušaj petom...ja sam mu davao kredit dosta dugo, ali vidim da to stvarno nema smisla.....burno ljeto nas očekuje..
Vidi cijeli citat


otkud ti kao navijač Liverpoola da staviš CR-a u Manchesterovom dresu na avatar?
NewFriiiikan
NewFriiiikan
Mali dioničar
Pristupio: 20.12.2011.
Poruka: 6.393
02. svibnja 2015. u 21:43
Veće pitanje je kako to da se WBA ne bori za europu?
Prepoznaj, odupri se, prijavi!"Stay awhile and listen!"
LivFan
LivFan
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.04.2011.
Poruka: 1.950
03. svibnja 2015. u 14:57
abracadabra je napisao/la:
gerrard je napisao/la:
ovo jučer je bilo ajme majko...igrače kao da je netko puškom istjerao na teren, zadnjih 20-ak min nisam mogao ni gledati koliki je to očaj bio...jedini koji je zaslužio pozitivnu ocjenu je mignolet, koji je bio pun samopouzdanja i u par navrata sjajno reagirao...obrana bez previše posla, čak su mi dobro izgledali(iako je to bio hull)..vezni red- 0...allen jednostavno nema ideju prema naprijed,a u defenzivi je premlak..henderson naš najopasniji igrač, šteta što nije zabio gol...ibe me baš negativno iznenadio..nekako sam od njega očekivao da će eksplodirati, ali baš ga nije išlo....i rodgers se malo pogubio, ali on kod mene još ima kredita..

a balotelli je posebna priča...glavni krivac za primljeni gol, koju minutu poslje zakasnio na loptu johnsona(johnson je gurnuo na jedini način na koji je lopta mogla proći)...i onaj pokušaj petom...ja sam mu davao kredit dosta dugo, ali vidim da to stvarno nema smisla.....burno ljeto nas očekuje..
Vidi cijeli citat


otkud ti kao navijač Liverpoola da staviš CR-a u Manchesterovom dresu na avatar?
Vidi cijeli citat

spusio je okladu 

sve u svemu ne treba se previse nadat 4. mjestu, svaki put kad postoji neka sansa, odmah te razocaraju, vjerojatno ce tak bit i ovaj put...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 612
04. svibnja 2015. u 00:06
@abracadabra misliš da je meni lako(nema gore).ali oklada je oklada..još 3 tjedna sramote na mom avataru
abracadabra
abracadabra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 4.463
05. svibnja 2015. u 16:16
gerrard je napisao/la:
@abracadabra misliš da je meni lako(nema gore).ali oklada je oklada..još 3 tjedna sramote na mom avataru
Vidi cijeli citat


ajooooj... 

pouka - ako se kladiš, nikad u okladu ne uključuj klub za koji navijaš! ma koliko god mislio da si u pravu...




[uredio abracadabra - 05. svibnja 2015. u 19:10]
chercc
chercc
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 19.03.2005.
Poruka: 20.132
10. svibnja 2015. u 13:18
http://www.tribalfootball.com/articles/rodgers-determined-bring-pirlo-liverpool-4076562#.VU80z_B1hkg

Ak je ovo istina, ovo je teška smijurija. Mislim nije sporno, da je Pirlo majstor, ali da če on spasit igru Liverpoola. Znam, da je tribalfootball ali ak je istina Rodgers bi se trebao sam odstavit.
http://ilovecocktails.si/
abracadabra
abracadabra
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.03.2014.
Poruka: 4.463
11. svibnja 2015. u 10:25
Teško mi možemo očekivati bolju iduću sezonu sa takvom klupskom politikom.
Ipak, dobro je da iduće sezone neke igrače nećemo gledati u našim redovima. Naravno to se ne odnosi na SG.
Izvjesno je da osim Gerrarda, klub napuštaju još: Johnson, Toure, Lucas, Borini, Balotelli i Lambert. Neki jer im je istekao ugovor i neće im nuditi novi, a neki jer se nisu pokazali...
Tko će doći? Iskreno, nakon prošloljetnih onoliko bačenih novaca, ne očekujem ni ovaj baš pametno odrađen prijelazni rok.
BB44
BB44
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.04.2015.
Poruka: 663
11. svibnja 2015. u 20:51
Ma Live se mora rjesit ovog Rodgersa. Momcad ima velikog potencijala i puno talenata, no s ovakvim trenerom nece daleko dogurati
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.04.2015.
Poruka: 123
12. svibnja 2015. u 12:10
BB44 je napisao/la:
Ma Live se mora rjesit ovog Rodgersa. Momcad ima velikog potencijala i puno talenata, no s ovakvim trenerom nece daleko dogurati
Vidi cijeli citat


imaju puno talenta za borbu za 5 mjesto nakon odlaska suareza i starenja stevena nema tu vrhunskog igrača ima dobrih i vrlo dobrih ali ništa vrhunsko a o broju ojebina da ne govorimo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2015.
Poruka: 388
16. svibnja 2015. u 22:02
Eto, i  jedan od najvećih se oprostio. Nakon 17 godina fantastične karijere, Steven Gerrard je odigrao svoju zadnju utakmicu na Anfieldu... kako to samo čudno zvuči. Znali smo da će ovaj dan doći, ali i dalje je pomalo nestvarno zamisliti Liverpool bez Steviea. Za ovo se nemoguće pripremiti. Čovjek koji je uglavnom prosječni Liverpool vukao do zvijezda, koji je dao svoj život i svoju karijeru jednom klubu. Ostaje žal za neosvojenom ligom, ali u mojim očima je zbog toga i veći. Na vrhuncu je mogao birati klub, odbijao je redom Chelsea (2 puta), Real Madrid, Bayern, United, Inter itd itd gdje bi sigurno imao više titula nego što ima danas. Čovjek koji je kreator i pokretač najvećeg preokreta u povijesti LP i jedne od najlegendarnijih utakmica uopće, čovjek koji je praktički sam sljedeće godine pobijedio West Ham u finalu FA Cupa, čovjek koji je jedini zabijao u finalima FA Cupa, League Cupa, Lige prvaka i Europske lige. Mogao bih do sutra nastaviti. Kaka, Nesta, Suarez, Baresi, Lineker, Shearer su samo neki od legendi koje su danas odale počast Gerrardu na uistinu veličanstvenoj karijeri. 

Jedna era danas završava. Mlađe generacije navijača su se zaljubile u klub zbog njega, starije generacije zadnjih 15 godina gledaju klub kroz koji je prošlo stotinu igrača, ali jedan je uvijek bio tu. Srce i duša Liverpoola. Mr. Liverpool.

Hvala, kapetane! I uistinu - You'll never walk alone.


  • Najnovije
  • Najčitanije