Marconato, dovoljno si dugo na forumu da znaš šta ja stvarno mislim o Vidiću - ubedljivo najboji srpski igrač u mnooooogo godina, a trenutno jedan od prva 3 centarhalfa u Evropi. Uostalom , koliko sam puta ovde baš ja kačio vesti o njemu?
Mislim da sam se malo pogrešno izrazio kada sam rekao da on nije neka "ekstra klasa sam po sebi"... dakako da jeste, ali u MU mislim da on sija punim sjajem, odn. da je naj naj najbolji u tandemu sa Riom. Njih dvojica su mi kao jedna moćna aždaha sa 2 glave, 4 noge i 4 ruke... ! Fenomenalno se dpounjuju - i to je to.
Što se reprezentacije tiče, mislio sam sam na neke utakmice u kvalifikacijama za EP, kada je ceo odbrambeni red, pa i on u njemu, izgledao izgubljeno.
U pravu si, verovatno ga boli pedu da se aka po kojekakvinm srednjoazijskim blatištima i ugrožava super karijeru u verovatno najboljem klubu na svetu.
Na kraju, pozdrav za tebe i ladju: