Dejan NS je napisao/la:
Vrlo dobar UNited za pocetak sezone.
Trebalo je biti i veca razlika, ali i ovako je OK, sudija nije svirao cist penal nad Bebatovim u 70.min.
Vrlo dobri Scholes,Rooney,Foster,
Rafael....
Berba nekako uspavan..mada je cinjenica da je ono u 70. min bio cist penal
Valencia?
Imao je mnooooooooooogo prostora, pogotovo u 2. poluvremenu, ali nije uradio uglavnom nista..nekako mi je delovao uplasen....bez hrabrosti da krene odlucno u dribling, a los u asistima...bice bolje!
iako ga je i komentator na rts-u oslovio rafael al mu na leđima pisalo fabio...a i je fabio
nego...malo off-topic...jel znaš hoće li koja srpska televizija prenosit šta nogometa?avala,fox,b92???jesi upućen u to?