NYC je napisao/la:
Starijim boysima nažalost nema pomoći... pola života im prošlo u navijanju za uvek
četvrti tim iz
velike četvorke
Vidi cijeli citat
Kad točno, u 60-ima ili 90-ima??
I kako je moguće četvrti kad ima bolji score sa jednim od prestala tri
''velikana'' jugoslavenskog nogometa (navodnici su zbog pridjeva koji
slijedi nakon)...
Mali offtopic, zašto vi kažete ''jugoslOvensko'' a ne
''jugoslAvensko''?? Postoji jedan mali narod (al ne zato i zanemarivi,
a vi ste ih zanemarili

)
koji uzrokuje konfuziju, naime... Muškarac iz skupine Slovena (po
srpski) - Sloven... Žitelj Slovenije - Slovenac... ALI... Slovenka...
Ako živi u Sloveniji, onda nema zabune, jer je i jedno i drugo (pošto
Slovenci pripadaju skupini naroda Slovena), ali... što ako nije??
Al sam ga zakompliciro u 3 prigorske motike