NajSLADJI (dakle, ne nužno i najBOLJi) gol u derbijima je za mene Pixijev gol direktno iz kornera, na armijskom pašnjaku. Sećam se, "ko da je juče bilo", moj ortak, sedi do mene, na Zapadu i kaže, neposredno pred Pixijev šut, "Pravo u gol, majstore". Ja se smejem i kažem u sebi, eto, šta ti je napaljeni navijač... kad ONO... GOLASSO! Joooooj, koje veselje!
Posle im je Boro Cvetković zabio još dva komada, čisto da se ne žale da je bilo "na kvarnjaka". Patlidžan-Zvezda 1:3 (1:1, gol za rakokopače dao Stevanović, glavom).
P.S. Naravno (But, of course... my horse), bila je to samo još jedna u beskrajnom nizu
nameštaljki.

Sudija je
poklonio Zvezdi
korner, a kao što svi znamo, je l' te,
korner je,
protiv Partizana (Mnogosamojakikaki)= 50% unapred dosuđen
čist gol!!!.
Ma, šta 50%...
100%! Samo fali neki Pikseto da gi uvali ...
[uredio NYC - 13. travnja 2007. u 07:41]