Lynx17 je napisao/la:
Weasley je napisao/la:
kakve su njihove šanse u toj grupi, tj. kakva je italija u odnosu na nas?
Vidi cijeli citat
Tko zna. Milin jucer izjavio da
je Italija favorit 
grupe, te da je Austrija dosta jaka (pobijedil su Njemacku 5:1 u kvalifikacijama).
Vidi cijeli citat
Nije (!) , mi smo favorit protiv svih...
Milin vec prije tekme trazi izgovor za poraz

, ako nebi dobili kao i nas Jose "Gracan" Mourinho u mladoj repkici, mislio sam da to godiste 1996 bar nema taj loserski balkanski mentalitet, ali kad ti ni izbornik ne zna i vjeruje u svoje igrace, da su dobri, onda nece biti dobro
Ja, mislim da samo dosta bolji od njih, dobili samo Italiju vec i prije, a to jos kod njih doma bez problema.