Mlade reprezentacije (od U-15 do U-20)

Jarun23
Jarun23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2022.
Poruka: 1.374
11. svibnja 2026. u 21:08

ARIZIN je napisao/la:

canastra je napisao/la:

Bravo za savez!

Mogu Nijemci ucjenjivati, ali se srce ne može prevariti.

Kad si kapetan jedne Njemačku onda sigurno vrijediš.

Vidi cijeli citat


Po talentu možda i najjače ime koje smo dobili iz Njemačke...Nešto u rangu Kove i Rakitića.

Bayern je bez ikakve sumnje uz PSG najjači klub što su utakmice i dokazale, a mali je sa tek napunjenih 16 godina debitirao. 

Vidi cijeli citat


Jos kad bi uspijeli iz te generacije uzet  Soldica i Ilicevica, isto imena tog ranga

Soldic već skuplja minute u 2. Bundesligi, Ilicevic igra prijateljske za prvi tim Eintrachta 

tova4
tova4
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 29.08.2025.
Poruka: 41
11. svibnja 2026. u 21:22

Netko je na twitteru napisao da ima informacije bliske savezu da se i Ilicevic odlucio za Hrvatsku

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.329
11. svibnja 2026. u 21:23

Jarun23 je napisao/la:

ARIZIN je napisao/la:

canastra je napisao/la:

Bravo za savez!

Mogu Nijemci ucjenjivati, ali se srce ne može prevariti.

Kad si kapetan jedne Njemačku onda sigurno vrijediš.

Vidi cijeli citat


Po talentu možda i najjače ime koje smo dobili iz Njemačke...Nešto u rangu Kove i Rakitića.

Bayern je bez ikakve sumnje uz PSG najjači klub što su utakmice i dokazale, a mali je sa tek napunjenih 16 godina debitirao. 

Vidi cijeli citat


Jos kad bi uspijeli iz te generacije uzet  Soldica i Ilicevica, isto imena tog ranga

Soldic već skuplja minute u 2. Bundesligi, Ilicevic igra prijateljske za prvi tim Eintrachta 

Vidi cijeli citat


Naši pametno rade...Ne pozivaju odmah sve klince da im ne rade pritisak. Kad malo sazriju ih redovito prate i drže kontakt, a tada domaći savezi popuste ili ih zanemare...

Soldić nije dobio poziv na u15 od nas, ali ne sumnjam da će zaigrati. Ovo je rekao njegov otac u intervju...

"Kad su Perišić i Mandžukić zabili u polufinalu protiv Engleske i kad su Vatreni ušli u finale, tad je Marko osjetio koliko je Hrvatska velika. Posebno zato što je Njemačka ispala i prije, kako tada u Rusiji, tako i Kataru 2022. Vatreni su od njega napravili ‘malog Hrvatića‘ – zaključio je Tihomir Soldić.."

 

[uredio ARIZIN - 11. svibnja 2026. u 21:23]
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.526
11. svibnja 2026. u 21:25

ARIZIN je napisao/la:

 

"Kad su Perišić i Mandžukić zabili u polufinalu protiv Engleske i kad su Vatreni ušli u finale, tad je Marko osjetio koliko je Hrvatska velika. Posebno zato što je Njemačka ispala i prije, kako tada u Rusiji, tako i Kataru 2022. Vatreni su od njega napravili ‘malog Hrvatića‘ – zaključio je Tihomir Soldić.."

 

Vidi cijeli citat

E jebi ga sad, Tihomir je od njega mora napravit malog Hrvatića 

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.329
11. svibnja 2026. u 21:27

Inače iz te generacije ih je negdje 5 ili 7 bilo u njemačkom dresu, ako se ne varam jedan je u austrijskom sin bivše igračice Podravke, mislim Matošević...

I negdje su oko 2 ili 3 već dobila naše pozive i ranije. Znači cc 10-ak. 

I ako se dobro sjećam, jedan dečko je rođeni Međimurac i tu je živio negdje do 5 ili 6 godine.. Njegovi su 2015 otišli tamo i svako ljeto dolaze ovdje. Tako da i neka prevelika poveznica i nije sa Njemačkom. 

 

vjesu
vjesu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.04.2015.
Poruka: 2.061
11. svibnja 2026. u 21:32

Realno, svi ce se oni odluciti za Hrvatsku. Samo oni koji osim dida nemaju nikakve poveznice s Hrvatskom (koji jezik se prica u kuci, imaju li jos rodbine tu, dokaze li redovno u HR,...) kao recimo Pulisic ce izabrati drzavu u kojoj su rodeni. Prema tome, budite bez brige...svi budu igrali za nas. Nadajmo se da neku budu dobri kao Rakitic, Kovaci,...

[uredio vjesu - 11. svibnja 2026. u 21:34]
cimbo
cimbo
Mali dioničar
Pristupio: 28.05.2005.
Poruka: 6.763
11. svibnja 2026. u 22:04

Bravo za savez i svaka cast Pavicu

http://www.youtube.com/watch?v=hdhgqliEX4A
raprock
raprock
Mali dioničar
Pristupio: 06.07.2009.
Poruka: 5.308
11. svibnja 2026. u 22:05

bravo za sve! Pavicu i Pavicima sve cestitke na ovoj odluci

 

stvarno bi bilo izvanredno da i veznjaci Ilicevic i Soldic naprave isto...

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 971
11. svibnja 2026. u 22:08

tova4 je napisao/la:

Netko je na twitteru napisao da ima informacije bliske savezu da se i Ilicevic odlucio za Hrvatsku

Vidi cijeli citat


S obzirom da je ladic bio u jednom kafiću u zagrebu gdje sam bio i ja mogu potvrditi ovu tezu. Bio je s nekim svojim bivšim reprezentativcem (ne znam mu ime) uglavnom su pričali o pavicu i ilicevicu (pavica se već uzelo) a za ilicevica da je odabrao u budućnosti predstavljat Hrvatsku zbog strica Ive. No to savez treba dalje rijesavat ali ovo su riječi iz ladicevih usta ne mojih.

Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 971
12. svibnja 2026. u 03:05

Pošto za ove igrače nemam baš informacije ali se nadam da ih takodjer savez prati, mislim sigurno ih se prati ali nadam se da ce i oni biti u budućnosti pod hrvatskom zastavom.

 

Soldic

Minutillo

William Ferdinand Cvek

 

  • Najnovije
  • Najčitanije