zico
Mali dioničar
Poruka: 5.215
23. ožujka 2007. u 18:10
"Mandžukić je bio najbolji, a što se tiče Rukavine, bio je umoran pa je zatražio da ga promijenim nakon jednog poluvremena."

i to bi bilo sve od njega... 20-godisnji hrvatski henry je bio preumoran.. a jadan.. ma bude sose kupio jos jednog bmw-a pa ce mali dobit volju..

gabric ce mozda bit neki igrac, ako ne ode u tomsk na "kaljenje"

23. ožujka 2007. u 18:50
Ne može Dalmatinac nikada biti bolji napadač od Slavonca. To bi trebalo i znastveno dokazati, pa da se prestane trošiti vrijeme na prilike njima.

Manđukić iz Slavnoskog Broda i Tadić iz Osijeka, to su oni geni golgeterski koji su nam uvijek i nosili Reprezentaciju.

Možda ovaj Kalinić bude iznimka, ali ovaj mlitavac Bušić, snagator Jelavić i fini tehničar Rukavina su sve samo ne rođeni s 'osjećajem' za gol.

Za biti napadač nije dovoljno imati dobar dribling, biti dovoljno visok ili dovoljno jak udarac ...

grič je napisao/la:
Zato su u obrani jaki :bilic,stimac,jerkan,tudor a i po bokovima nisu losi rapaic,srna pa i jarni jos kad dodas asanovica i boksica

Kako netko jednom reče, vezni i napadači se kupuju, obrambene možeš i od stolca istesati. LOL
Lynx17
Lynx17
23. ožujka 2007. u 19:12
23.03.2007 18:34

Mladi svladali Slovačku s 1:0 - Mandžukić zabio, Rukavina opet loš

Mlada hrvatska reprezentacija (igrači do 20 godina) u susretu Alpe-Jadran Miropa kupa u Lučkom je svladala vršnjake iz Slovačke s 1:0. U skromnoj utakmici Ladićevi su izabranici slavili lijepim pogotkom zagrebaša Marija Mandžukića, koji je u 43. minuti odlično primirio dugo dodavanje Gabrića i iz voleja pospremio loptu u mrežu.

No, brojni uglednici na montažnim tribinama igrališta u Lučkom (na dijelu utakmice Bilić i Jurčević te Ivanković, Zo. Mamić, M. Naletilić, Erceg, Cvjetković...) vidjeli su i nastavak krize Ante Rukavine. Hajdukova je zvijezda zamijenjena nakon poluvremena u kojem je bio gotovo nevidljiv.

– Sam mi je dao do znanja da se ne osjeća spremnim odigrati cijelu utakmicu. Rekao sam mu neka istrči u početnom sastavu, pa kako bude. Ma, ne može se igrač vratiti iz krize nakon dva-tri treninga s reprezentacijom, za to mu trebaju utakmice – rekao je Dražen Ladić. Naši su igrali u sastavu: Lončarić, Vida, Ipša (od 46. Lovren), Mišić, Glavina (od 71. Jurin) - Duspara, Mandžukić, Gabrić (od 46. Dinjar), Bošnjak (od 46. Begović) - Bušić, Rukavina (od 46. Tadić). (ab)