31. listopada 2016. u 13:13
Sejlor je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Nisam.  Poslom sam u jednoj od Baltickih zemalja. Uspio sam pogledati ali malo sam i spavo jer je bilo u pola cetiri po ovdasnjem vremenu. Dallas bez Diaz bas nista posebno.  Soundersi ih bas na kontre uhvatili.

P.S. Mislim da necu moci ici na finale konferencija ili MLS finale ako odu tamo ali to je zbog Seahawks. Krizaju im se utakmice ako Sounders prodju dalje pa moram birati.
[uredio Seattle - 31. listopada 2016. u 13:25]
“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”

05. studenog 2016. u 23:50
Sejlor, hoce vam sezone zavrsiti sutra po obicaju  (Mislim na NYRB ne na Hajduk ). Mislim da mozete dobiti ali moracete dati vise od dva gola jer oni ce vam zabiti jedan sigurno.
Sejlor
Sejlor
06. studenog 2016. u 04:54
USPIT CEMO!

Ocekujem klasicnu Red Bulls utakmicu. A to ti je stadion pun dvi trecine, napad od prve minute, i onda primaju gol iz kontre. Nakon toga dodaju gas i igraju dovoljno da im u 89' minuti triba jos jedan gol za prolaz dalje. Onda ide sve u napad, 20 igraca u protivnickom sesnaestercu, pogadjaju stativu u 90+ i hrabro ispadaju. It's the Metro way. U finalu konferencije Montreal rutinski ispada 5-0 bez ispaljenog metka.

Nadam se da sam u krivu. Jer sa porazima Dallasa i Colorada, imamo lijepu sanse da finale bude na RBA.
Sejlor
Sejlor
07. studenog 2016. u 02:00
Bia na poslu skoro cili dan, uspia sam samo uvatit 2.poluvrijeme Red Bullsa na stadionu.

Colorado Rapids - Los Angeles Galaxy 1:0 (3:1 nakon penala)
Nisam gleda utakmicu, neman pojma kako je to izgledalo, ali evo golova.

New York Red Bulls - Montreal Impact 1:2
Kasnia na stadion zbog posla, dosa taman na pocetak drugog dijela. U prvom dijelu NYRB promasia penal, i u drugom krenili na sve ili nista. Nazalost, dobili su nista. S tribina je izgledalo kao da NYRB nema plan B. Sve se svodilo na krilo i centarsuteve u sredinu. Nazalost, Impact je imao parkirani bus i bez problema su rjesavali sve napade Bullsa. Na kraju, dvi kontre, dva gola i finale Istoka. Sasvim zasluzeno, bez zamjerke.

NYCFC - Toronto 0:4 (trenuntno 55')
Apsolutna dominacija Toronta, totalno unistili NYCFC. Gioninvo je tri levela iznad svih. Jos se igra, dat cu par observacija nakon sta utakmica zavrsi.

Caracalla
Pocetak utakmice montreal-toronto kasni 30 minuta jer su sesnaesterci premaleni, 2 metra na svakoj strani... koja bruka. Da se amerima desilo ne bi se cudio, ali kanadjanima. Svasta.