Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.201
02. studenog 2018. u 09:59

Ujutro odmah pogledam rezultate od sinoć i vidim Real Salt Lake dobio - otvorim detalje kad ono dva komada i asist Kreilacha. Ovaj gol je brutalan.

Sada idu na Sporting Kansas City, ali se igra na dvije utakmice - doma i u gostima. Ove sezone su igrali dva puta s njima - pobjeda 4-2 doma i 1-1 u gostima.

"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
db
db
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.07.2010.
Poruka: 15.447
02. studenog 2018. u 10:00

čekajte, ja kreilacha pamtim kao zadnjeg veznog, a lik tamo zabija svako kolo valjda, šta igra napadača u MLS-u?

Seattle
Seattle
Mali dioničar
Pristupio: 29.05.2004.
Poruka: 9.182
02. studenog 2018. u 15:51

Prekino je nekoliko puta utakmicu sudac sinoc. Ne znam sta je bilo navijacima LAFC ali su non stop bacali nesto u teren. Cak prije kornera i gola na 1:1 pogodli su i vratara RSL u glavu necim.  Ali Damirov goal - svaka cast. Potsjetilo me na Di Canio gol protiv Wimbledon.

DC - Columbus Crew je bilo odlicna utakmica takodje.  Dobi Crew na penale. Rooney fulio - obranio im golman.

Sad u cetvrtak na istoku: NYCFC - Atlanta, Crew -NYRB a na zapadu: RSL -SKC i Timebrs - Sounders (Cascadia derbi).

BTW mozda bolje da ovo imamo u ostalim ligama. Nema bas toliko ljudi da prati MLS da bi imalo zasebnu temu.

“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”

Malo nas je, al smrdimo. 4

Kad smo vec dobili svoju temu, necemo je dat nikome!

odigrane su prve utakmice četvrfinala

atlanta i kansas ostvarili dobre rezultate na gostovanjima i blizu su polufinala

markoli
markoli
Moderator
05. studenog 2018. u 12:57

Asistencija Damira Kreilacha u remiju (1-1) Salt Lakea protiv Kansasa.

Seattle
Seattle
05. studenog 2018. u 16:51

Columbus – New York Red Bulls 1:0 Dosta izjedanacena utakmica gdje oba tima su stvorila po nekoliko prilika  a na kraju presudio jedan gol. NYRB nije postigao gol u gostima i mozda to bas odluci mada ako Columbus bude igrao prekide ko juce, NYRB ce dati dva, tri gola. Svaki prekid bila je panika.

Timbers – Sounders 2:1 Iako su Sounders poveli, Timbersi su preokrenuli u prvom poluvremenu. Dosta teska utakmica bez nekih vecih prilika.  Mozda je utakmicu odlucilo i to da su Soundersi morali dvije izmjene napraviti u prvom poluvremenu zbog ozljeda. Reko bio 50:50% za prolaz ovde mada Soundersi su igrali dosad tri utakmice u razigravanju protiv Timbers i izgubili svaku.

New York City FC – Atlanta 0:1 Totalna dominacija Atlante. Ne mislim da je NYCFC stvorio i jednu priliku na ovoj utakmici. Ovo je vjerovatno rijeseno.

Real Salt Lake – Sporting KC Mozda i najbolja utakmica dana. Dosta prilika na obje strane.  RSL je poveo odlicnim golom Rusnak da bi SKC izjednacio nakon greske vratara Rimanda, koji uglavnom ne pravi bas takve greske.  Mislim da je SKC favorit kuci ali RSL je pokazao da moze iznenaditi.

Uzvrati su iduce nedjelje osim Soundersa koji igraju u cetvrtak.

Sejlor
Sejlor
09. studenog 2018. u 14:14

Sinoc prava MLS utakmica. Nisam je gleda ne jer je pocela u 11 po mome vrimenu, ali sam vidia highlights. Dva rivala koji se ne vole, gol u 90+, produzeci, igraci Timbersa slave pobjedu prije penala jer ne znaju da se away gol ne racuna u produzecima, i na kraju pobjeda Timbersa na penalima.

Siguran sam da je Seattle bia na utakmici, pa moze dat svoje dojmove. Iako mi je drago sta je Portland dobia, Seattle je igra zadnja dva finala.

markoli
markoli
Moderator
09. studenog 2018. u 14:19

Cirkus haha.

Drago mi je zbog Timbersa. Simpatični su mi, dobio sam lani od jednog Amera "No Pity" šal kojeg nose njihova navijačka grupa (na linku malo više o tom šalu).

Seattle
Seattle
09. studenog 2018. u 17:12

Ko sto je Sejlor reko bas prava ratnicka utakmica sinoc. Znalo se da ci biti tesko jer su Soundersima nedostajali ozljedjeni Marshall (jedan od najboljih obranbenih u MLS i Roldan, igrac koji igra na vise pozicija, uglavnom vezni koji je igrao sve minute ove sezone). Prvo poluvrijeme bez prilika i uglavnom se dosta udaralo sto je sudac dosta tolerirao. Sounders jalova incijativa u kojoj stalno ima nekih poluprilika da se nesto uradi ali fali taj zadnji pas ili dobar centarsut a Timbers vrebaju svoju priliku iz kontre.

U drugom Soundersi vise pritiscu i Ruidiaz promasaju odlicnu priliku 30-tak minuta prije kraja da bi isti igrac donio prednost Soundersima nakon greske vratara Timbersa u 70-toj minuti. Timbersi uzvracaju desetak minuta kasnije kad Blanco odlicnim udarcem s ivice 16-terca izjednacuje nakon neuspjelog izbijanja obrane Soundersa.  Sounders sve bacaju u napadu sad i tako ostavljaju dosta prostora za kontru i cinilo se da ce Melano rijesti svu neizvjesnost sto se tice prolaza Timbers kad je izbio sam pred gol Seattle ali Frei odlicno zaustavlja udarac. Minutu poslije, nakon dosta odbijanja po 16-tercu, Ruidiaz se odlicno snalazi i zabija za 2:1 i produzetak.

Odma na pocetku 2:2 nakon sto Valeri pronalazi Asprilla koji je potpuno ostao sam i glavom pogadja suprotni kut i 2:2.  Samo 5 minuta nakon toga, penal za Sounders.  Ovo je mislim bilo treca, cetvrta situcija gdje su Sounders trazili penal zbog igranja rukom i napokon ga je svirao.  Lodeiro siguran i 3:2.  E sad je nesto sto postaje zanimljivo. U MLS gol u gostima ne vazi u produzecima i izgleda da to igraci Timbers nisu znali jer su slavili na kraju produzetka.  Mozda je vece pitanje da li je to znao njihov trener jer absolutno nisu nista pokusavali prema naprijed nego cuvali 3:2. Nisam na to mislio tokom utakmice jer sam mislio da igraju na penale sto mi je bilo cudno mada na kraju, nije ni vazno jer su prosli.  Soundersi postizu gol za 4:2 ali sudac ga opravdano ponistava jer je Ruidiaz igrao rukom pri tom golu.

Penali ko penali. Bruin pogodi stativu, njihov vratar obrani Alonsu, Frei je zaustavio jedan i bio blizu da obrani zadnji ali bio je snazan udarac.  I tako Timbers prodjose dalje gdje im zelim vrlo brzo ispadanje s kim god igrali.