Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 27.957
09. studenog 2018. u 19:12

Ocekujem istu sudbinu i za moj NYRB. Poznavajuci ekipu, pobjedit cemo Crew 2:1 i ispast na gostujuci gol. Slag na kraju, Crew daje svoj gol u 80+.

09. studenog 2018. u 21:41

Nadam se da ce te proci i osvojiti. Vrijeme je vise.

“Kam hit this tight end SO HARD, I swear I saw that TE’s soul leave Qwest Field right on that 35 yard line.”
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.201
11. studenog 2018. u 23:00

Kreilach opet zabio. U uzvratnoj utakmici kod Sporting Kansas Cityja gubi njegov Real Salt Lake 2-3, a on je zabio taj drugi gol za smanjenje zaostatka. Još par minuta do kraja, a Realu treba gol za prolazak.

"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Sejlor
Sejlor
11. studenog 2018. u 23:17

Odlicna utakmica, zadnjih 20 minuta obrama SKC-a zivi ocaj, a RSL nije uspija zabit. Na kraju 4:2 pobjeda Sportinga i finale Zapada je spremno: Sporting - Portland.

Sad se igra Istok, Atlanta - NYFCF i za dva sata NYRB - Crew. Ne znam zasto Istok igra zadnji termin, kad je vanka 2 stupnja. Smrznit cu se na utakmici.

Sejlor
Sejlor
12. studenog 2018. u 04:58

USPILI SMO!

NYRB je u uzvratu pobjedia Columbus Crew 3:0, i tako nadoknadia gol zaostatka iz prve utakmice. Dobra utakmica u hladnom New Jerseyu, NYRB dominirali od prve do zadnje minute. Atmosfera na stadionu odlicna s obzirom da je nedilja i 2 stupnja (par videa ispod).

U finalu Istoka ce igrat dvi najbolje MLS ekipe ove godine Atlanta - NYRB, a na Zapadu Sporting - Portland. Jos nema sazetka utakmice na Youtubu, ali evo golovi od Fox Soccer: https://www.youtube.com/watch?v=lbHasbzD8lI

Evo par videa s utakmice s mog dijela:

[uredio Sejlor - 12. studenog 2018. u 05:06]
Seattle
Seattle
26. studenog 2018. u 19:46

Juce odigrane prve utakmice finala konferencije i na istoku cini se sve rijeseno.  Atlanta pregazila NYRB sa 3:0 i otvorila put prema finalu. Na zapadu, Timbers i Kansas igrali 0:0 u Portlandu pa je sve jos otvoreno. Uzvrati su u cetvrtak.

Seattle
Seattle
30. studenog 2018. u 20:08

I ostala su dva. U finalu iduci tjedan Atlanta i Portland. Jedna je utakmica i igra se u Atlanti jer je bila bolje plasiran (vjerovatno pred 70,000)

NYRB nije nista mogao nakon poraza od 3:0 u prvoj tekmi. Dobili su juce 1:0 golom u zadnjoj minuti.

Zato je Sporting Kansas City i Portland bila dobra utakmica. Nakon dominacije Kansasa u prvom poluvremenu, na odmor se otislo s prednoscu od 1:0.  Timbers nista nisu mogli. Ali zato u drugom poluvremenu daju dva brza gola i vode 2:1. Kansas izjednacuje desetak minuta prije kraja i baca sve u napad da bi u desetoj minuti naknade Timbers iz kontre dali treci gol i rijesili utakmicu. Timbersi tri udarca na gol, tri gola.

Sejlor
Sejlor
30. studenog 2018. u 21:20

Naguzilo nas jucer, Atlanta zatvorila vrata, NYRB nije nista moga. Sasvim zasluzena pobjeda Atlante u 180 minuta.

Seattle
Seattle
17. prosinca 2018. u 22:25

Zaboravio sam napisati da je Atlanta uzela MLS Cup zasluzeno i to je to. Timbersi nisu nista mogli u finalu koj eje vise izgledalo kao Super Bowl mada je domaca podrska bila ocigledna (70,000 ljudi).

u stvari, zanimljivije je da se mijenja format razigravanja i meni se svidja. Samo 1 utakmica i sve zavrseno za 14 dana (skracena verzija March Madness). Prije je predugo trajalo. Pocelo bi krajem desetog a zavrsilo  pocetkom 12tog. Jedina negativnost je da po meni previse ekipa igra ( 14 ulazi od 24 tima).

Sejlor
Sejlor
17. prosinca 2018. u 22:46

Sta se tice novog playoff sistema, meni je sasvim OK. Napokon regularna sezona dobija na tezini, nema vise uzvratnih utakmica, higher seed ekipa ce imat prednost domaceg terena sve do finala. 14 ekipa je puno trenutno, pa pretpostavaljam da se sistem nece minjat kad Cincy, Miami i ostali dodju u MLS.

Jedino sta ce mi mooooozda falit (ovisno di zavrsimo na tablici) je cinjenica da vise nece bit reseeding. Ako 7. plasirani pobjedi 2. plasiranog, ostat ce u istom dijelu zdrijeba. To bi moglo bit zanimljivo.