Zli Jogurt je napisao/la:
Dinamovi biseri:
Jozić,Sesar,Borović,Teberio,Novaković,J.C.Munoz,Prenga,Mikulenas,AndersonCosta,
Polovanec, Papadopulos, Nowotny, Tadić,DenisGlavina,Bradvić,M.Dujmović,Mešanović,
Sivonjić,Dodo,T.Kardum,Dragičević,Bekić,S.Pandev,G.Suarez,K.Primorac,D.Pandža,Maleš,
Tomić,Hudorović,Vranjić,Osmar,Grgurović,Janjetović,Cavrić,Barukčić,Gondžić,Oraščanin,
Banović,Talijanac,Pelikan,Pelak,Bašić,Bodrušić,Barnjak,Krivić,Ćosić,Leutar,Sp.Bošnjak,
I.Landeka,Čutura,Hurić,Cvetković
teško je neke nazivati "biserima"; poput talijanca, barukčića, krivića jer takvi i slični su odigrali sve zajedno za dinamo 15 minuta.
pod bisere definitivno spadaju sivonjić, anderson, carlos, jozić, polovanec, pap, tadić...