8.M.Marić itd,a najboli Pršo.
Pristupio: 09.05.2003.
Poruka: 687
13. svibnja 2003. u 20:44
T. Maric opet zabija 2 gola kaiserslauternu!Na petnestom je mjesto po postignutim golovima u bundesligi.Ali ipak mislim da nas najbolji napadac je Prso!!!!
Olic kad prede u neki jaku ligu, onda cemo da vidimo koliko vrijedi!!!!
Pristupio: 09.02.2003.
Poruka: 552
14. svibnja 2003. u 04:23
Prso sada ima 10 golova i 6 asistencija a igrao je otprilike 19 utakmica ove godine,
Pristupio: 25.01.2003.
Poruka: 92
16. svibnja 2003. u 11:59
Nema se tu što raspravljati, mislim da je to jasno -Pršo je najbolji!
Čak i da nije statistika na njegovoj strani ja bi "glasao" za Pršu.

Pršo -0.56 gola po utakmici (3.u Francuskoj ligi) | 5asist
Marić-0.44 (11. u Njem. ligi) | 5asist

Bjelanović-0.24
napomena:Bjelanović je odigrao 25 utakmica, u prosjeku 48min. po utakmici. Recimo da je igrao u prosjeku 80min. po utakmici ispalo bi 15utakmica,, tada bi prosjek bio 0.40 Treba imati na umu da je najviše odigrao u Comu koji ispada iz lige(Como 14 -2gola, Chievo 11 -4gola)

Šokota -tek se oporavio, a nakon duge ozljede, a igra kao da se ništa nije dogodilo. U 5 utakmica je zabilježio 3gola i 2 asistencije.

Petrić 11golova u, mislim, 17 utakmica, možda je igrao utakmicu više ili manje.
Ali igrao je dosta utakmica kao zamjena, u tri utakmice je sudjelovao 10-tak minuta, jednu je igrao samo tri minute...
Danas je derbi Grasshopper-Basel! GC ima prednost od tri boda nad Baselom, ali ima i bolju gol razliku. Ako danas GC pobijedi prventsvo je najverojatnije njihovo, biti će slična situacija kao i u našem prvenstvu. GC je samo jednom izgubio i to od Basela.
Treba spomenuti i Baturinu koji je u prvom djelu prvenstva dao 6 golova u 11 utakmica, u drugom djelu je igrao, mislim, dvije utakmice i dao je 1 gol.

Olić je imao slabu sezonu inače bih ga stavio na treće mjesto, trenutno je čak i Balaban bolji, ali zbog kvaliteta i mogućnosti ipak zaslužuje bolju poziciju.

1.Pršo-2.T.Marić-3.Šokota-4.Bjelanović-5.Olić-6.Petrić-7.Balaban
Pristupio: 17.01.2003.
Poruka: 120
18. svibnja 2003. u 21:05
Mislim da nema dileme tko je trenutacno najbolji nas napadac: Dado Prso. Opet je bio strijelac u kupu, u pobjedi Monaca u gsotima kod Sochaux -a 1-4.
Bas je poluvrijeme izmedju Benfice i Boaviste 1-1; strijelac za Benficu Sokota. Mislim da ce Sokota jos vise napredovati jer ima talenta, a ima i onaj voljni element za rad i ucenje.
19. svibnja 2003. u 09:31
Olic - 3 gola , Kome ? Varteksu u prodanoj utakmici , ma dajmo , on tek treba otici u neku jacu ligu da se ponovo pokusa potvrditi!
19. svibnja 2003. u 17:13
Šokota je odlično startao, vratio se nakon duge ozljede, a igra kao da nije izostao ni dana.