Šebalj u Dugoj Resi
05. kolovoza 2007. u 20:16
1. kolo kupa Brodsko Posavske županije
---------------------------------
senzacija se dogodila danas u najvećoj općini naše županije , županijski prvoligaš Gardun iz Garčina je ispao od moga kluba županijskog trećeligaša Slavonca iz Bukovlja , u 5. minuti utakmice domaćini su dobili penal nakon sto je jedan od igrača slavonca igrao rukom , ali golman slavnoca brani penal , ali netko je prerano usao u 16m , ali golman opet brani penal , tako da je rezultat i dalje 0:0 , nekoliko minuta kasnije domacini opet propustaju priliku doći u vodstvo , fulali su 1 na 1 s golmanom , i od tada Slavonac posatje opasan po gol Garčina , ali unatoč tomu , nakon loseg ispucavanja golmana lopta dolazi do jednog od igrača Garčina , koji s 30 metara gađa prazan gol , lopta udara od prećku pada i odbija se gore i izadje iz gola , pomoćni sudac je signalizirao gol , ali gola nije bilo , i vec u slijedecem napadu Bukovlje dolazi u prednost , 38.minuta 0 : 1 , 2 minute kasnije nakon guzve u 16m , lopta zavrsava u golu Garčina , veliko slavlje Bukovčana 0:2 i ostaje do poluvremena. 55.minuta sudac daje smijesan penal Garčinu , 1:2 , 78.minuta loša reakcija golmana Bukovlja ( nesto slicno kao golman werdera protiv juventusa prosle godine) 2:2, ludnica na terenu , veliko slavlje , ali otad Garčin ne prelazi centar igrališta Bukovlje stišće i u 86.minuti dolazi do prednosti 2:3 , ali , 93. minuta , korner za Garčin , loša reakcija obrane Bukovlja , i pogodak glavom 3:3, čim smo izveli loptu s centra sudac svira kraj . nevjerica na licima nasih igrača. nema produzetka izvode se penali. i uglavnom , 3:3 , ooni pucaju za pobjedu, i nas golman bran penal , kao i slijedeca 2 , i pobjeda nakon jedanaesteraca i povijesni uspjeh za naš klub (nikad nismo prošli 1.kolo)
Goran22
Goran22
05. kolovoza 2007. u 22:35
jučer prijateljska Duga Resa - Mrežnica 2:2, gosti iz dva prijelaza centra dali dva gola
Goran22
Goran22
07. kolovoza 2007. u 21:04
Pregled transfera NK Duga Resa

OTIŠLI: Krtić, Stojković, Lauš, Lovrić (svi Mrežnica)
DOŠLI: Šebalj (VOŠK), Đurić, Štokan, Zlatić, Planinac (svi Ilovac)
Pristupio: 17.06.2006.
Poruka: 625
07. kolovoza 2007. u 22:58
Otkud ti ovo da je došao Planinac. Koliko znam, igrao na turniru za Ilovac i redovito tamo trenira...
Goran22
Goran22
07. kolovoza 2007. u 23:04
rekao mi jedan od članova uprave
Poruka: 625
07. kolovoza 2007. u 23:08
imaš krive informacije, Planinac je dogovorio s upravom ilovca sve, danas je bio tamo i na treningu, tak da... sorry, piši kući propalo ::))

onaj derbi susjedski o kojemu sam pricao gore

BRATSTVO VRANOVCI - SLAVONAC BUKOVLJE , hehe , vec su počeli dogovori oko angaziranja zastitarske firme za tu utakmicu