|
| Costa Anderson vraća se u Brazil na posudbu! |
- Vidim da ste sumnjičavi, no nema ničega zakulisnoga, vjerujte mi, rekao sam vam baš sve! Andersona nitko ne tjera, to je bila zajednička odluka. Da pojasnim: bio je nezadovoljan, mi smo to uočili, sjeli smo za stol i razgovarali, kako bismo donijeli najbolju odluku i za njega i za nas. Dakle, Anderson nije ni pod kakvom suspenzijom, Dinamov je igrač koji je iskazao nezadovoljstvo. Nije sretan svojim statusom u klubu i nije nam preostalo ništa drugo nego pronaći najbolje rješenje kako bi se Anderson vratio u život, da bismo sutra ipak imali nekakvu korist od njega. Ili da se vrati u Maksimir, ili da ga prodamo... Koliko će trajati posudba? Šest mjeseci, godinu dana?
- Ne znam. Sve ovisi o tome kako će se Anderson dogovoriti sa svojim budućim klubom. Zaista ništa ne skrivamo, ni on sad ne zna gdje će nastaviti karijeru, ne znamo to ni mi. A uvjeren je da će bez problema pronaći klub - rekao je Mamić.