Dinamo je u pripremnoj utakmici francuskog prvoligaša Sochausa odigrao neriješeno, 1-1.
U
poslijednjoj pripremnoj utakmici prije sezone Plavi su poveli iz
slobonog udarca projektilom Da Silve sa 18. metara da bi Francuzi na u
Pontarlieru izjednačili zgoditkom Zairia.
Najveći problem Dinamu predstavljalo je neigranje petorice veznih igrača među kojima su Chago, Buljat, Modrić i Mamić.
-
Najviše smo problema imali na sredini terena. S njima smo naučili
držati loptu - osvrnuo se na susret Kuže, no uvjeren je kako je
pokazano u kojem se pravcu kreće igra Dinama.
Dodao je i kako ga je
"oduševio Da Silva i da je prava šteta što nije bio u reprezentaciji" Također,
iako je Costa isticao kako je nezadovoljan (ne)igranjem u Dinamovom
dresu te prijetio odlaskom, igrao je poslijednjih 45 minuta.
[uredio Lynx17]