Još stoper, lijevi bek, lijevo krilo, to je to, čempjonz lig kvorterfajnals hir vi kam...a istodobno daješ Halilovića za neke bonuse koje samo bolestan čovjek može očekivati, Murića i Kramarića tjeraš, Kovačića i Jedvaja daješ za šaku dolara, tu je i Brodić, ali ono jači smo i talentiraniji no ikad jer dolazi poluproizvod, ni manje ni više nego iz Astre.

Živio GNK Mindfuck!!!
PS
A tek trener, TO nakon svake utakmice laprda kako igra nije dobra, i bilo bi probavljivo da to ne govori već punu GODINU dana, a šlag na tortu je izjava kako bi već bio bivši da nije brat če*nika kluba...
No, ajmo malo o nogometu:
24 utakmice, 8 bodova, gol razlika 19-62

[uredio San Lorenzo - 16. siječnja 2015. u 14:30]