janbo981 je napisao/la:
Imaš pravo. Dosadašnje metode daju rezultate, a ja sam tu došao pametovati. Ispričavam se, care! Pravna država samo što nije reagirala, a Mamića će ionako prije strefiti infarkt od tuge kad pogleda prazne tribine ili čuje Mamiću cigane, pederu, narkomanu... Morat će jadan na bolovanje U Dubai, Maldive ili neku drugu destinaciju za sirotinju, a budući da će biti shrvan od boli društvo će mu praviti članovi Izvršnog odbora i voljeni gradonačelnik i drugi mu prijatelji, nikako uhljebi i lakomi lešinari, koji samo imaju viziju, po njima, boljeg i uspješnijeg Dinama.
Money makes the world go around! Zajebi sve ostalo.
Nego pitanjce jedno zanimljivo za koga ti navijas uopce? Koja je tvoja vizija dinama ako je uopce imas? Sto mislis o trenutnom dinamu?