pslima
Pristupio: 15.12.2020.
Poruka: 250
30. srpnja 2021. u 21:39

Jako dobra igra protiv (ispuhanog, utakmica s Opatijom u utorak) Orijenta. Nažalost po vas i teška ozljeda Nekića

fujfujfuj
fujfujfuj
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.07.2018.
Poruka: 1.078
30. srpnja 2021. u 22:02

3:2 pobjeda Miljanić,Pejić,Marasović Prvo poluvrijeme trebalo biti bar dva razlike za nas.Baš smo dobri bili.Rak je doktor nogometni fenomenalno igra.Miljanić odličan.Svi jako dobri.Nažalost Nekića hitna odpeljala.Totalno glupa situacija lopta bila u gol autu neko ga faulirao pao na leđa i više nije mogao ustati.Jaukao je u bolovima.Neka drži se i brzo oporavi.

Vidi cijeli citat

Lijepa pobjeda! Steta za Nekica! Tako smo tanki na stoperima jos nam se i taj najiskusniji ozlijedi! Nadam se da ipak nije ozbiljno kako je izgledalo!

Steta kaj Grozdek nije tu!

you can be my long lost pal. but YOU WILL CALL ME KOMPRESSOR ONLY.
BabaVanga
BabaVanga
Poruka: 751
31. srpnja 2021. u 12:07

Orjent je igral sa rezervami, zadnjih 15 minuti je ubacil par standardnih igrača, sve bolje zgleda kad ne igra veteran Mazalovič, pa i Dunič je bolji od njega, imeli smo više sreče nek kaj zaslužimo pa smo tak i gola dali sa 30 metri, žal mi je za Nekiča ali imame talenta stopera kaj je od investitora pa nema straha, dečki ne brinite se bume se borili za prvu ligu, baš šteta kaj nemame Ramosa, on bi nam ziher bil ključni igrač.

pslima
pslima
Poruka: 250
31. srpnja 2021. u 13:19

Kakve rezerve? Ovo je prva ekipa, samo su golman i Bosančić bili "stranci" jučer.

Više sreće nego kaj zaslužujete? 3 razlike je trebalo biti u prvom poluvremenu. Orijent ispuhan i nemoćan

pslima je napisao/la:

Nemoj se obazirati na Vangu! On je tu vise da nas zabavlja na forumu! Poslije poraza Inkera je najsretniji, a kada pobjede sve ce napisati samo da umanji pobjedu!

Ima velika ocekivanja ove sezone, prosla ga je razocarala! Ali lijecimo ga, bude sve ok s njim! Ne odustajemo od njega!

kompressor
kompressor
31. srpnja 2021. u 14:01

Vanga vidi kaj Landeka prica?

"Cilj ostaje prvo mjesto, nikakvih tu uzmaka nema", naglasio je trener Rudesa Landeka poslije trećeg treninga. Dosta je igrača otišlo, dosta je i ostalo, ali će trebati nadopune za ovako visoke ambicije. Varaždin je favorit, no spremaju se i Sesvete, a iz prikrajka vreba Inter. Možda i Opatija.