nowtocombo je napisao/la:
Dakle, u prvenstvo ulazimo sa:
Iličić
Bande Mlinar Blagojević Serderov
Galilea
Navarro Joao Silva Matić Daničić
Lučić
Klupa: Majkić, Extremadura B golman, Hujber, Vojković, Perković, Ivančić, Lisica, Perera, Mišković
+ 2 imaginarna igrača Obanor i Solomon
Mislim da je to ipak dovoljno za 9. mjesto ali ako krenu ozljede, loše nam se piše, pogotovo ako se ozljedi Iličić jer nemamo niti jednog drugog pravog napadača.
Vidi cijeli citat
Imam velike zamjerke na ovu postavu.
Prvo zamjenili ste bočne igrače.
Drugo Galilea, Mlinar i Blagojević, evo nemam komentara.
Ako ćete mi dopustiti slobodu ja ću se izraziti
Iličić
Serder - Ivančić - Bande
Mlinar - Blagojević
Daničić - Silva - Galilea - Navaro
Lučić
S tim da Lisica igra najmanje prvu utakmicu na lijevom krilu.