nowtocombo je napisao/la:
BepoTrdi je napisao/la:
majstor-cola je napisao/la:
labinjandp92 je napisao/la:
Garcia je bia pomocni trener u Twenteu isto kako i ovaj.Nije vodio samostalno jedino kasnije kada posa iz Istre
Vidi cijeli citat
Garcia je samostalno vodio Twente. Prvo je bio pomoćnik Pušiću, a kasnije je sam vodio Twente u prvoj ligi, u onoj korona-sezoni, kad su u Nizozemskoj prekinuli sezonu.
Prvo provjeri informacije, onda piši. Barem to danas nije teško.
Vidi cijeli citat
Citat je bio da je bio anonimus kad je dosao. A obzirom da je u Twente uletio kao pomocni nakon odlaska glavnog i vodio dio sezone. Nije da je imao ne znam koliko iskustva. Tako da uvjetno 'anonimus' stoji.
Vidi cijeli citat
Vodio je cijelu sezonu sam.
Ovi drugi magovi koje su slali i koje šalju nikad nisu vodili klub u ligi tog ranga.
Manolo Marquez je vodio klub u La Ligi, ali 4-5 tekmi.
Vidi cijeli citat
Znam
Isto tako, sjećam se komentara kada je tek došao.
E sad, da li tu sezonu smatrati nekakvim bog zna kakvom iskustvom i dal si je time napravio ime. Osobno mislim da ne.
U okvirima hnl-a ime je napravio u Istri