Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.11.2010.
Poruka: 1.708
06. rujna 2024. u 22:25

Bez gola i asistencije u 4 kola. Protiv Dinama je bio opasan. Protiv Gorice je bilo okej. S Hajdukom 60ak minuta. S Rijekom nista posebno.

Dadopu
Dadopu
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.07.2014.
Poruka: 125
06. rujna 2024. u 22:29

I kao takav je trenutno naš najbolji igrač.

Vidi cijeli citat
nebi baš rekao, po meni majkić. Ulijeva povjerenje cijeloj ekipi...

Odbili ste 750k E za Lawala.

Sta je s njim, kao ima neku ozljedu? Ocekivao sam puno vise od njega na pocetku sezone. Kad ono nista.

07. rujna 2024. u 11:50

Ne možeš ocjenjivat nekog igrača na temelju statistike, a da nisi pogleda nijednu utakmicu Istre. Protiv Hajduka se ozljedia u 60. minuti, a prije ozljede je terorizira obranu Hajduka. Lawal je ozbiljan igrač za naše prilike.

Istraforever
Pristupio: 30.06.2018.
Poruka: 1.567
07. rujna 2024. u 12:04

E kad bi imali više Lawala u klubu ne bi bilo problema.

nowtocombo
nowtocombo
Pristupio: 16.02.2009.
Poruka: 4.214
07. rujna 2024. u 12:05

Svatko to plati prosječnog HNL igrača više od milijun eura baca pare. Liga nam je na samom europskom dnu po kvaliteti.Možda Top 10 igrača lige vrijedi više, ali ostalo je nula.U Belgiji svaki klub ima po 2-3 Lawala u napadu U 21 ekipe koje su kupili za kikiriki, pa se sada čudimo kad je netko tamo ponudio kako tako realnu cijenu za jednoga koji ima prvoligaškog iskustva.