Ljuke je napisao/la:
Gazi stoku bahatu i arogantnu!
Vidi cijeli citat
Sorry lega, možda zvuče malo arogantno i bahato, ali vjeruj da je njima potpuno nejasno da smo mi kao država toliko zaostali. Ja sam sad već duže vrijeme u Njemačkoj, pa kad švabama ispričam tako neke stvari koje se ovdje još događaju, i kad im pokažem slike, oni se krste i rukama i nogama. To je jednostavno tako. Europa je ispred nas barem 30 godina.
Nogometna infrastruktura u Njemačkoj npr, je takva da stadion poput našeg imaju četvrtoligaši. A da netko tko igra Europu ima ovakav stadion je njima potpuno nepojmljivo. Što bi tek bilo da odu u Kranjčevićevu... :D A novinari ko novinari, uvijek im je cilj samo što šokantnije pizdarije nadrobiti da se narod zapali ... To je isto i tao i tu.