špilmaher je napisao/la:
osijek_u_srcu je napisao/la:
ian wright je napisao/la:
ajde dosta više. O ovome možete nastaviti na temi suđenja, a ovdje se prebacite na sljedeću utakmicu
ne treba s istim stvarima gaditi pet različitih tema
Vidi cijeli citat
Pajac sudi protiv Varazdina u kupu, nema VAR-a, kao da se netko zajeb...
😂
Vidi cijeli citat
Ako se bojite Varaždina bez Postonjskog, Teklića i koji je još dodatno u nekom lošem trenutku - bolje da ni ne krećete na put.
Vidi cijeli citat
Bojimo se Pajaca, vec se puno puta pokazao u pravome svijetlu sto se tice Osijeka i kako Bebek ne smije suditi Hajduku tako je i ovome koji zivi 50 km od Varazdina trebalo zabraniti odavno da sudi Osijeku, i Zebecu takodjer...
A igraci su vec u Sv. Martinu na Muri, tako da nece kretati na put.
[uredio osijek_u_srcu - 07. studenog 2022. u 15:46]