NK Osijek 2026./2027.

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.565
01. lipnja 2026. u 17:20

Da mali Dedić igra za nekog od blizanaca, već bi novinari naštancali desetke tekstova o njemu, znali bi i kako mu se kućni ljubimac zove, koja mu je najdraža lektira (dobro, možda ne baš lektira)... ali pošto igra za Osijek, tri gola Španjolskoj na Europskom prvenstvu nisu priča. 

Najmanje što sam očekivao hitan je sastanak konzilija Šola-Olivari-Lončarević koji bi ga u prigodnom podcastu selio u Dinamo, jer je to "prirodno" i "u interesu hrvatskog nogometa". 

Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.565
03. lipnja 2026. u 13:06

Otvaranje nove sezona donosi tri gostovanja u prva četiri kola: Gorica, Rudeš, Loksa, pa Hajduk... Loksa je na Pampasu. 

Sranje je što ćemo u cijelom 8. mjesecu odigrati svega jednu tekmu na Pampasu, ali opet bolje nego prošle sezone kada smo u prva 4 kola imali Hajdin i Rijeku.

[uredio provincijalac - 03. lipnja 2026. u 15:17]
Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
šaban
šaban
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.12.2021.
Poruka: 121
03. lipnja 2026. u 13:16

to uopće nije loše, u 8. mjesecu dostaljudi koristi GO i nije u gradu

provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.565
03. lipnja 2026. u 13:18

šaban je napisao/la:

to uopće nije loše, u 8. mjesecu dostaljudi koristi GO i nije u gradu

Vidi cijeli citat
e vidiš... 
U pravu si.

Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
domba07
domba07
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 31.07.2024.
Poruka: 7
03. lipnja 2026. u 13:31

Dosta dobar raspored, svakako bolji nego otvaranje prošle sezone

 

vs gorica

vs rudeš

vs Loksa

vs hajduk

vs Slaven

vs rijeka

vs Dinamo

vs varaždin

vs Istra

ivicakrc
ivicakrc
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.07.2011.
Poruka: 80
03. lipnja 2026. u 14:29

Jesam dobro popratio da će Rudeš igrati u Gorici? 

Prva dva kola gostovanje u Gorici!

052
052
Mali dioničar
Pristupio: 28.07.2009.
Poruka: 6.061
03. lipnja 2026. u 14:57

Znači opet Vi u zadnjem kolu, ovaj put zadnja na drosini. Treća sreća...

stodra
stodra
Mali dioničar
Pristupio: 07.03.2007.
Poruka: 5.134
03. lipnja 2026. u 14:58

Jakov Dedic (Hoffenheim) i Petar Rosta (Schalke) odlaze 

Eintracht Frankfurt - Varteks - Podravina Ludbreg - NK Polet
Kracho
Kracho
Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 1.663
03. lipnja 2026. u 15:57

Kakva je situacija sa ugovorom Borne Barišića? Posuđeni igrači isto odlaze? Pretpostavljam da fantom koji se zove Kemal Ademi već odavno nije u OS

Ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem
provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.565
03. lipnja 2026. u 16:05

Barišiću je imao ugovor do kraja sezone uz opciju produljenja, a ja se nadam da se to neće dogoditi, s obzirom na prikazanu igru.  Ademiju je, hvala k, istekao ugovor.

Posuđeni su vraćeni nazad. 

[uredio provincijalac - 03. lipnja 2026. u 16:06]
Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
  • Najnovije
  • Najčitanije