Mali dioničar
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 7.257
11. siječnja 2023. u 18:54

Nogometaši Slaven Belupa danas su u Blatu, u Bosni i Hercegovini, odigrali prvu od dvije prijateljske utakmice koje će odigrati u samo 24 sata. Momčad Zorana Zekića odmjerila je snage s hrvatskim drugoligašem, Croatijom iz Zmijavaca, i slavila rezultatom 2:0.

Po izrazito teškom terenu i jakom vjetru vidjeli smo po pogodak u svakom poluvremenu. U 31. minuti najbolje se u gužvi pred golom momčadi iz Zmijavaca snašao Manaj i zatresao mrežu za 1:0. Iako je Slaven prijetio još nekoliko puta u prvih 45 minuta, rezultat se nije mijenjao.

U nastavku susreta konačnih 2:0 je postavio Mihalić u 72. minuti. Žuljević je snažno pucao iskosa s lijeve strane, golman Croatije odbio loptu, a veznjak Slaven Belupa spremno reagirao i precizno pogodio gol.

Novu prijateljsku utakmicu naša će momčad igrati već sutra. Na povratku u Koprivnicu gostujemo u Dugopolju povodom 70. rođendana istoimenog domaćina. Susret će se igrati s početkom u 13:30.

Prijateljska utakmica, 11.1.2023.

Blato, BIH

Slaven Belupo – Croatia 2:0 (1:0)

SLAVEN BELUPO: Marković (od 46. Vuković) – Hlevnjak, Christopoulos (od 46. Turanjanin), Boras, Tepšić, Riđan – Kocijan, Mihalić, Ljubić (od 46. Krušelj) – Manaj, Herceg (od 60. Žuljević).

CROATIA: Gudelj, Bekavac, Šalinović, Brkić, Šuto, Šabić, Petrak, Bačelić Grgić, Marković, Filip Majić, Todorić. Drugo poluvrijeme: Gudelj, Čulina, Šimunić, Tipurić, Jerković, Jović, Gilić Kuko, Musa, Llanos.

...samo retki nađu retke...
Shadowfax
Shadowfax
12. siječnja 2023. u 18:42

Nogometaši Slaven Belupa danas su gostovali u Dugopolju povodom 70. rođendana istoimenog domaćina. Našim sportskim prijateljima želimo sve najbolje povodom slavlja te puno sreće u budućnosti.

Prijateljska utakmica završila je rezultatom 1:0 za Dugopolje, a pogodak odluke postigao je Rodić.

U prvom poluvremenu domaćin je bio bolja momčad. Nakon dvije izgledne situacije pred našim golom i jedne stative, Dugopolje je povelo u 31. minuti kada je Rodić iskosa s lijeve strane pogodio drugi kut Čovića za 1:0.

U nastavku susreta obje su momčadi imale svojih prilika, no rezultat se nije mijenjao te je domaćin ostvario minimalnu pobjedu.

Bila je ovo posljednja aktivnost naše momčadi uoči povratka u Koprivnicu. Slavenaši imaju dva dana slobodno po povratku, a od nedjelje kreće priprema za prvo kolo nastavka prvenstva i gostovanje u Puli.

Dugopolje, prijateljska utakmica, 12.1.2023.

Dugopolje – Slaven Belupo 1:0 (1:0)

DUGOPOLJE: Silić, Kurtović, Čerina, Torres, Ljubičić, Čengić, Mekić, Rodić, Gulišija, Balić, Bašić. Drugo poluvrijeme: Lukač, Bašić, Vladušić, Rapaić, Glavović, Peričić, Mikulić, Zovkić, Kukić, Domančić, Kovačević.

SLAVEN BELUPO: Čović – Kvržić, Božić, Soldo, Bašić (od 60. Christopoulos) – Mudražija, Jambor (od 83. Jagušić), Marina (od 77. Turanjanin) – Mioč (od 60. Žuljević), Krstanović (od 77. Krušelj), Hoxha.

mikula
mikula
Pristupio: 14.06.2013.
Poruka: 2.425
15. siječnja 2023. u 14:46

Gdje se izgubio taj napadač koji je najavljen jučer ili danas ?

Shadowfax je napisao/la:

Ne znam, Zekić je na presici rekao da je dogovoren još jedan napadač koji će se priključiti ekipi preko vikenda u subotu ili nedelju ali očito da je negdje zapelo, nema službene potvrde.