Mali dioničar
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 7.239
22. ožujka 2023. u 18:54

Slaven Belupo upisao je pobjedu u drugoj prijateljskoj utakmici u dva dana. U Dunjkovcu kod Međimurca bio je bolji rezultatom 1:4.

U prvom poluvremenu vidjeli smo četiri pogotka. Boras nakon kornera u trećoj minuti i Hoxha iz slobodnog udarca u 29. donijeli su prednost našoj momčadi 0:2. Domaćin je dvije minute kasnije smanjio iz kaznenog udarca koji je realizirao Bojan Vručina, naša legenda. Za 1:3 u 37. minuti lijepim je udarcem s 20 metara pogodio Krstanović.

U nastavku susreta oba su trenera zamijenila veliki broj igrača, a konačan rezultat utakmice postavio je Vlašić u 87. minuti susreta kada je pogodio glavom nakon centaršuta Mioča.

Dunjkovec – Igralište NK Međimurec.

MEDIMUREC: Marciuš – Špoljar, Kirić D., Hrustek, Zadravec – Vrabec, Horvat, Suzuki – Diego, Kirić P., Vručina. Još su igrali: Šafarić, Mihalković, Logožar, Jardec, Vibovec, Ropek, Sasaki, Atsumi. TRENER: Jurica Vručina.

SLAVEN BELUPO: Sušak – Bosec, Boras, Bašić, Talys – Turanjanin, Mioč – Mihalić, Krstanović, Manaj, Hoxha. Još su igrali: Marković, Herceg, Krušelj, Mrdaković, Vlašić. TRENER: Zoran Zekić.

Sudac: Dario Srnec.

Strijelci: 0:1 Boras 3′, 0:2 Hoxha 29′, 1:2 Vručina 31′, 1:3 Krstanović 37′, 1:4 Vlašić 87′

...samo retki nađu retke...
Shadowfax
Shadowfax
25. ožujka 2023. u 16:48

Nogometaši Slaven Belupa odigrali su treću i posljednju prijateljsku utakmicu u reprezentativnoj pauzu. Danas su uveličali 100 godina Olimpije iz Osijeka, a rezultat utakmice bio je 1:4.

Susret je započeo malom svečanošću. Kapetan naše momčadi Vinko Soldo domaćinu je uručio prigodan poklon, dok su predstavnici Olimpije, predsjednik Mario Iličić i dopredsjednici Goran Kovačević i Igor Višević, uručili našem treneru i njihovom bivšem igraču Zoranu Zekiću dres s brojem 100.

Olimpija je povela u osmoj minuti preko Bungića koji je lijepo pogodio s 18 metara, a rezultat je do kraja prvog poluvremena ‘okrenuo’ Manaj. Dva puta, u 30. i 43., preciznim ga je centaršutevima pronašao Martinaga, a naš je napadač oba puta precizan bio glavom.

U drugom poluvremenu pobjedu su golovima potvrdili Perošević u 60. i Bašić u 88. minuti. Valja istaknuti da je Zekić priliku u nastavku susreta pružio našim kadetima Anti Mariću i Andri Sokaču.

U ime nogometnog kluba Slaven Belupo još jednom sretan rođendan osječkoj Olimpiji i sreća u nastavku prvenstva!

Osijek – ŠC Olimpija.

NK OLIMPIJA: Vučemilović Grgić – Nedeljković, Ljubas, Dumančić, Opšić – Kulešević, Bungić – Pavičić, Žaper, Horvatek – Relotić. Još su igrali: Lacković, Saborčić, Jeremijaš, Majić, Matešić, Nikolić, Koša. TRENER: Zdenko Sambol.

NK SLAVEN BELUPO: Marković – Hlevnjak, Tepšić, Soldo, Martinaga – Mioč, Marina – Crnac, Mudražija, Perošević – Manaj. Još su igrali: Sušak, Talys, Boras, Sokač, Bašić, Mihalić, Marić. TRENER: Zoran Zekić.

Sudac: Andrej Burilo.

Strijelci: 1:0 Bungić 8′, 1:1 Manaj 30′, 1:2 Manaj 43′, 1:3 Perošević 60′, 1:4 Bašić 88′

30. ožujka 2023. u 11:04

Znaju li se ikakve informacije za kup i ulaznice? Hoće li biti online prodaje ili ćemo mi gostujući moći isključivo karte kupiti u Splitu?

3 from behind
lovropeic1107
Željan dokazivanja
Poruka: 119
30. ožujka 2023. u 11:34

kraajki je napisao/la:

Mislim da će ulaznice biti puštene u prodaju tjedan dana prije utakmice i trebale bi biti u online prodaji kao i za svaku utakmicu.