Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2013.
Poruka: 2.494
19. srpnja 2024. u 20:13

Da, veseli angažirani Murić, on bi nam bio najvece pojačanje samo da želi davati svoj maksimum, jbt čak se i u obranu vraćal i muške faule radil. Meni nabolji u prvom poluvremenu Agbekpornu, prava životinja. Ćubelić stvarno prekrasno pogodio, pravi eurogol, kod primljenog gola dojma sam da je Lešković malo nonšalantno išao prema igraču i lopti. Vidi se da su noge teške i umorne a kako sam i ranije pisao vidi se i da nema kvalitete prema naprijed i da kasnimo s pojačanjima.

Shadowfax
Shadowfax
Mali dioničar
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 7.370

Bogami drugo poluvrijeme tek nekaj konkretnije.

19. srpnja 2024. u 20:30

Mislim da su druga austrijska. Piše da su 40ak kilometara udaljeni od Seefelda gdje se Slaven priprema.

19. srpnja 2024. u 21:37

Nogometaši Slaven Belupa svladali su u novoj pripremnoj utakmici Imst rezultatom 1:3. Susret se igrao na Velly Areni pred stotinjak gledatelja, a strijelci u pobjedi protiv austrijskog trećeligaša bili su Šakota, Pllana i Ćubelić.

Trener Ivan Radeljić danas je od prve minute na teren poslao većinu igrača koji nisu startali protiv Qarabaga. Tek su Lučić, Agbekpornu i Štrkalj krenuli oba susreta u početnom sastavu.

U prvom poluvremenu nismo vidjeli golove. Domaćin je nekoliko puta zaprijetio, a najopasniju priliku imao je Rossetti koju je obranio Sušak. S druge strane, dva puta je udarcima prijetio Murić, no obrana Imsta blokirala je njegove pokušaje.

Slaven Belupo je poveo u 54. minuti kada je Šakota spremno dočekao jednu loptu na 14 metara i preciznim udarcem zatresao prvi kut domaćeg golmana za 0:1. Tri minute kasnije Murić je precizno centrirao iz slobodnog udarca, a Pllana glavom zabio za 0:2. Dvije prilike nakon toga propustio je Lucas, a onda je Ćubelić fantastičnim udarcem s 20 metara pogodio za 0:3 u 85. minuti. Imst je do kraja utakmice uspio doći do počasnog pogotka. Za 1:3 zabio je Rossetti.

19.7.2024. – pripremna utakmica

Velly Arena, Imst – Austrija

FC Imst – NK Slaven Belupo 1:3 (0:0)

IMST: Steinlecher – Lamp, Sahin, Aubock – Kraft, Schneebauer, Krismer, Kofler – Rossetti, Jaming, Prantzl. Još su igrali: Ponholzer, Waibl, Marberger, Winkler, Demir, Popovic, Ben Ali. Trener: Jens Scheuer.

SLAVEN BELUPO: Sušak (od 60. Jesenović (od 88. Kolar)) – Krušelj (od 46. Bosec), Pllana (od 60. Boras), Katalinić, Lučić (od 60. Krstanović) – Agbekpornu (od 60. Liber), Jelić Balta (od 46. Lešković), Jagušić (od 60. Ćubelić) – Murić (od 68. Lepinjica), Štrkalj (od 60. Lucas), Marić (od 46. Šakota).  TRENER: Ivan Radeljić.

Žuti kartoni: (IMST); (Slaven Belupo)

Sudac: Engin Isgoren. Pomoćnici: Firat Yilmaz i Fiete Pelgrim.

21. srpnja 2024. u 20:27

Nogometaši Slaven Belupa svladali su u pripremnoj utakmici Al Fayhu rezultatom 1:0. Jedini pogodak na susretu igranom u austrijskom Kematenu postigao je Štrkalj u 48. minuti susreta.

Pravo je čudo što su naši nogometaši promašili u prvih 10-ak minuta susreta. Redom su se nizale odlične šanse, no Lucas, Šakota, Caimacov, Marić i Bosec nisu uspjeli pronaći put do mreže Al Fayhe. Do kraja prvih 45 minuta još je jednu dobru priliku imao Šakota, a gosti su tek jednom zapucali po našem golu. Rezultat je ostao 0:0.

U 46. minuti trener Radeljić poslao je novih 11 igrača na teren, a samo tri minute kasnije poveli smo s 1:0. Štrkalj je bio miran u situaciji jedan na jedan s golmanom protivnika i mirno ga matirao za vodstvo. Imao je naš napadač još jednu dobru priliku, no udarac iskosa s lijeve strane obranio mu je Alduqayl. Slaven Belupo je od 72. minute igrao s igračem manje nakon što je Lučić dobio direktni crveni karton. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao.