Željan dokazivanja
Pristupio: 27.08.2023.
Poruka: 124
27. srpnja 2024. u 22:04

Nogometaši Slaven Belupa u pripremnoj su utakmici svladali Jarun. Rezultat na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš bio je 2:0, a pogotke za našu momčad postigli su Jelić Balta i Štrkalj.

U prvom poluvremenu najbolju priliku za našu momčad imao je Štrkalj. Naš je napadač nakon odličnog centaršuta Lučića glavom pogodio stativu. Prijetili su još Božić i Jelić Balta, no rezultat je na poluvremenu ostao 0:0.

U nastavku su opasno prijetili udarcima Murić i Jelić Balta, no jednom je siguran bio gostujući vratar, a jednom nije bilo dovoljno preciznosti. Slaven Belupo je poveo u 75. minuti. Lijepo je Caimacov povukao kontru, proslijedio loptu do Murića koji s desne strane povratnom loptom pronalazi Jelića Baltu. Naš je veznjak mirno na sedam metara primio loptu i pogodio suprotni kut za 1:0. Osam minuta kasnije 2:0. Murić i Caimacov izveli su kratki korner, lopta je stigla do Agbekpornua koji asistira Štrkalju za 2:0. Slavenova ‘devetka’ lijepo je i precizno pogodila gornji desni kut gola Jaruna. Do kraja utakmice gosti su imali jednu veliku priliku za smanjenje vodstva, no Čović je vrhunskom reakcijom spasio svoj gol.

27.7.2024. – pripremna utakmica

Gradski stadion Ivan Kušek – Apaš, Koprivnica

NK Slaven Belupo – NK Jarun 2:0 (0:0)

SLAVEN BELUPO: Čović – Bosec, Boras, Božić, Lučić – Jelić Balta, Jagušić (od 70. Agbekpornu), Caimacov – Šakota (od 70. Marić), Štrkalj, Murić (od 85. Liber). Trener: Ivan Radeljić.

JARUN: Barjašić, Grdenić, Smoljo, Novak, Herceg, Sadiković, Pranjić, Abramović, Alghoul, Turčin, Tadić. Klupa: Kramer, Pavlek, Nikolić, Cvetko, Ibanez, Tomić, Stojaković, Matijević, Duić, Ivanagić, Bilobrk. Trener: Jerko Leko.

27. srpnja 2024. u 22:32

Loše je ovo izgledalo, loše nam se piše u prvenstvu....

mikula
mikula
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.06.2013.
Poruka: 2.554
27. srpnja 2024. u 22:58

Pišemo mi tu već tjednima da je loše, da je ova ekipa slabija u odnosu na prošlu sezonu gdje smo bili najgori poslije Rudeša ali to nikoga u klubu ne zabrinjava. Doveli nisu nikoga, nijednog igrača za kojeg bi rekli da je pojačanje i sad očekujemo rapsodiju i bodove ? Evo i "domaći dečki" nikad više prilika gdje su ? Jagušić i Marić nevidljivi danas a kaj bu tek protiv jačih protivnika. Nisu deca kriva, treba ih pametno uvoditi u seniorski nogomet ali kad nemaš kvalitete onda još više padnu u sivilo igrači, nitko nije optimist, direktori i Uprava se kupaju na moru, sezona počinje gostovanjem na Poljudu, možda se budu poslije 5 kola sjetili da bi trebali dovesti nekoliko kvalitetnih igrača ako misle ostati u ligi.

Shadowfax
Shadowfax
Mali dioničar
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 7.411
28. srpnja 2024. u 04:19

Taman da vide kaj ostane, pa onda uzmu i trenera u paketu.

...samo retki nađu retke...
mikula
mikula
28. srpnja 2024. u 12:54

1:1 protiv treceligasa Radnika u Križevcima, igrali igraci koji jučer nisu, sve skupa tuga i jad, negledljivo.

Shadowfax
Shadowfax
Shadowfax
Shadowfax
30. srpnja 2024. u 22:55

Nogometaši Slaven Belupa sutra će igrati novu pripremnu utakmicu. Snage će odmjeriti s Al-Readom, 12. momčadi prošlogodišnjeg prvenstva Saudijske Arabije. Susret će se od 18 sati igrati u Čakovcu, na SRC Mladosti, a bit će to posljednja provjera za momčad trenera Ivana Radeljića uoči prvog kola SuperSport Hrvatske nogometne lige u kojem naša momčad gostuje na Poljudu kod Hajduka. Ta će se utakmica igrati u nedjelju s početkom u 21 sat.

Vidi cijeli citat

Ovo je i prva postava onda ako se ne varam, eventualno Agbekpornu od prve minute kao CDM?