Posudba ili transfer?

Vjerojatno transfer, obzirom da mi nemamo love za odštete, pretpostavljam da je dobio raskid ugovora sa Hajdukom i dolazi kao slobodan igrač, eventualno možda postotak od buduće prodaje ako se pokaže dobar. Nekako mi ne djeluje kao pojačanje ali ajde da vidimo ako dobije kontinuitet kod nas, možda i eksplodira. Do sada ni u Dugopolju ni u Varaždinu nije uspio ništa odigrati.

ja ga pratim 4 godine sto mogu rec o njemu

sezona 19/20 - najbolji kadet hajduka

20/21 - preskace juniore i uskace iz kadeta u hajduk 2 u drugoj ligi i tamo je igro jako dobro, pred kraj kad su digli biuka i ljubicica u prvu momcad vratili su njega i sosica u juniore tamo je radio ogromnu razliku znao je i 5 asistencija u jednoj utakmici podijelit (inter zapresic mislim da je 6:1 rezultat bio)

21/22 - posudba u dugopolju i tamo je igro dosta dobro

22/23 - prvi dio sezone posudba u varazdin iskreno ne znam zasto se tamo nije naigro vjerojatno nisu mogli on i teklic skupa, protiv hajduka odigro jako dobru na poziciji sestice, drugi dio sezone za hajduk nesto ulazio s klupe, zabio lokomotivi, mislim da je bas protiv belupa bio odigro jako dobru utakmicu i kreiro 2-3 zicera u 20 minuta u predzadnjem kolu...

23/24 - prvi dio sezone odigro za solin, drugi dio propustio zbog ozljede...

za hajduk je znao odigrat na pripremama dobrih utakmica, zabio hsv-u, schalkeu... samo eto ceste ozljede i mjenjanje klubova mu nisu bas pomogle u karijeri... vjerujem kad bi odradio jednu sezonu bez ozljeda i uz dobru minutazu da bi pokazao zasto je bio hrvatski reprezentativac u svim selekcijama...

meni drag igrac jer je danas sve manje znalaca, a sve vise atleticara....

hase
hase
Pristupio: 31.07.2009.
Poruka: 2.052
12. srpnja 2024. u 15:23

emilio21 je napisao/la:

Kakve su info, dolazi li Igor Lepinjica?

Tu je na pripremama, budemo vidjeli hoće li se izboriti za ugovor.

12. srpnja 2024. u 15:59

Ako se pogodi sa dovođenjem krila i špice , prilično sam siguran da Slaven može do cca. 6 mjesta

Raul2000
Raul2000
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 14.444
12. srpnja 2024. u 19:02

Drago mi je zbog Lepinjice, nadam se da će vam se pokazati kao pojačanje.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.
Shadowfax
Shadowfax
Mali dioničar
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 7.371
12. srpnja 2024. u 19:04

Lucas Fernandes Dos Passos novi je igrač Slaven Belupa. Brazilski krilni napadač rođen 27.12.1999. godine u Campos Belosu potpisao je dvogodišnji ugovor. Lucas se priključio našoj momčadi na početku priprema te se nakon nešto manje od tri tjedna treninga izborio za potpis ugovora. U naš klub stiže iz Bjelovara, a svoje prve nogometne korake napravio je u brazilskom Canedenseu.

– Sretan sam što sam potpisao ugovor sa Slaven Belupom. Ovo je veliki iskorak u mojoj karijeri i učinit ću sve da opravdam povjerenje ljudi u klubu. Tu sam od početka priprema tako da sam se već i prilagodio. Jedva čekam da krene prvenstvo i da pokažem što znam i mogu. Kroz pripreme sam vidio da smo dobra momčad, imamo odličnog trenera i stručni stožer tako da sam uvjeren da je ispred nas odlična sezona – rekao je novi igrač Slaven Belupa.

12. srpnja 2024. u 21:00

Slaven Belupo je u posljednjoj pripremnoj utakmici prije sutrašnjeg odlaska u Austriju na drugi dio priprema remizirao sa Zrinjskim. U utakmici igranoj u Cvetkovcu rezultat je bio 2:2, a oba pogotka za našu momčad postigao je Jelić Balta.

U prvom poluvremenu vidjeli smo po pogodak sa svake strane. U 15. minuti lijepo je centrirao Murić s lijeve strane, a Jelić Balta još ljepše glavom zabio za 1:0. Gosti su izjednačili preko Ćuže koji je s desetak metara u 19. minuti pogodio mrežu za 1:1. Bio je to i rezultat poluvremena.

U nastavku susreta Slaven Belupo je do novog vodstva stigao u 49. minuti kada je Jelić Balta postigao svoj i naš drugi pogodak. Veznjak je spremno dočekao jednu odbijenu loptu i s 15 metara čvrsto zakucao loptu u mrežu Zrinjskog za 2:1. Gosti su mogli izjednačiti preko Abdurahimija, no njegov udarac zaustavila je stativa. U 86. minuti Zrinjski je izjednačio na 2:2 preko Mlinara koji je pogodio iz slobodnog udarca.

Naša momčad sutra putuje u Austriju gdje će odraditi drugi dio priprema za novo prvenstvo.

12.7.2024. – prijateljska utakmica

Stari breg, Cvetkovec

NK Slaven Belupo – HŠK Zrinjski 2:2 (1:1)

SLAVEN BELUPO: Sušak (od 66. Jesenović) – Bosec (od 60. Krušelj), Božić (od 60. Boras), Pllana (od 46. Lešković), Lučić (od 60. Katalinić) – Jelić Balta (od 60. Krstanović), Agbekpornu (od 46. Jagušić), Caimacov (od 60. Liber) – Murić (od 46. Marić), Štrkalj (od 55. Lepinjica), Sakota (od 46. Santos).  TRENER: Ivan Radeljić.

ZRINJSKI: Karačić – Ćorluka, Šunjić, Barišić, Tičinović – Ramić, Ivančić, Malrkinušić, Kiš, Ćuže – Mulahusejnović. Klupa: Marić, Memija, Jakovljević, Magdić, Corda, Savić, Mlinar, Čamber, Posavec, Abdurahimi, Sabljić. TRENER: Mario Ivanković

Sudac: Rupčić. Pomoćnici: Plantak i Ferenčić.

mikula
mikula
Pristupio: 14.06.2013.
Poruka: 2.494
13. srpnja 2024. u 00:20

Čvrsta tekma, prava natjecateljska, protivnik odličan koji je završio s pripremama i kreće u euro natjecanju, mi i dalje teški, umorni. Ukratko, solidna predstava, meni među boljima Jelić Balta, taj dečko ima volju i želju i srce, kapa do poda, ugodno iznenadio Lucas, strašno brz igrač na krilu, za Murića je svemirski brod. Lučić također jako dobar na lijevom beku, Božić kapetanski. Treba reći i da smo dobar dio drugog poluvremena igrali sa igračem manje zbog ozljede mladog Jagušića, nadam se da nije ništa ozbiljno i baš u zadnjim minutama dobili gol za izjednačenje.

Shadowfax
Shadowfax
13. srpnja 2024. u 10:32

Ivan Ćubelić novi je igrač Slaven Belupa. U naš klub stiže iz splitskog Hajduka, a potpisao je dvogodišnji ugovor s mogućnošću produljenja za još jednu dodatnu godinu.

Splićanin rođen 2.6.2003. ponikao je u Akademiji kluba s Poljuda, a u svojoj je karijeri branio boje Solina, Dugopolja i Varaždina. Valja istaknuti da je bio član mladih selekcija Hrvatske za koje je skupio 35 nastupa i postigao dva pogotka. Može igrati na svim pozicijama u veznom redu.

– Sretan sam što sam stigao u sredinu koja je savršena za napredak mladog igrača. O Slaven Belupu sam čuo i znam samo najbolje tako da je sada sve na meni. Svaki trening, svaka utakmica – moram biti na maksimumu. Želim se što prije prilagoditi i od starta prvenstva pomoći momčadi. Vjerujem da je ispred nas dobra sezona u kojoj ćemo razveseliti sve kojima je Slaven Belupo drag – rekao je po potpisu ugovora Ćubelić.