Mali dioničar
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 7.371
14. srpnja 2024. u 00:45

Nogometaši Slaven Belupa danas su otputovali u austrijski Seefeld gdje će odraditi drugi dio priprema za nastavak aktualne sezone. Trener Ivan Radeljić i njegov stručni stožer na put su poveli četiri golmana i 24 igrača:

VRATARI: Ivan Sušak, Ivan Čović, Matija Jesenović, Teo Kolar

BRANIČI: Bujar Pllana, Tomislav Božić, Luka Ćurković, Filip Krušelj, Luka Lučić, Marko Lešković, Antonio Bosec, Marco Boras, Zvonimir Katalinić

VEZNI: Adrian Liber, Mihail Caimacov, Michael Agbekpornu, Igor Lepinjica, Ivan Borna Jelić Balta, Adriano Jagušić, Jakov Krstanović, Leon Bošnjak, Ivan Ćubelić

NAPADAČI: Matej Šakota, Rober Murić, Tomislav Štrkalj, Ante Šuto, Patrik Marić, Fernanses Dos Passos Lucas

STOŽER: Ivan Radeljić, Mateas Delić, Filip Đurec, Mario Hontić, Miroslav Mikec, Dino Ratković, Jan Šumandl, Toni Kuzmić, Slobodan Roksandić.

Naša momčad odigrat će četiri pripremne utakmice u Austriji:

16.7. – Slaven Belupo vs. Qarabag (17h)

19.7. – Slaven Belupo vs. SC IMST 1933 (18h)

14. srpnja 2024. u 01:07

Otkud vaši nisu ni pokušali dovest Arijana Brkovića koji je trenutno slobodan igrač?

marek2212
marek2212
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 27.08.2023.
Poruka: 99
14. srpnja 2024. u 16:08

Od subote se igrači Slavena Belupa pripremaju u austrijskom Seefeldu, gdje ih je dočekalo ugodno vrijeme s temperaturom od 16 stupnjeva Celzija. U austrijskim planinama obavit će Farmaceuti najvažniji dio priprema, a mjesto u autobusu pronašla su 24 igrača i četiri vratara. Otpala je planirana provjera s Lecceom te će Slaven u Austriji odigrati pripremne utakmice s Karabahom (16. srpnja), IMST-om 1933 (19. srpnja), Al Fayhom (21. srpnja) i St. Paulijem (24. srpnja).

Shadowfax
Shadowfax
15. srpnja 2024. u 20:11

Ima kakav youtube prijenos sutrašnje tekme?

16. srpnja 2024. u 13:58

Poluvreme 0-0. Klasika, noge teške, slaba uigranost, samo individualne kvalitete i nekvalitete dolaze do izražaja.

Azeri pogodili stativu na našu sreću. Čović brani za sad. Kod nas mi odskače Božić, Agbekpornu i Šakota. Na brazilcu se vidi da bi moglo biti nekaj, al još puno žganci pojesti.

Highlight prvog poluvremena mi je kak je Radeljić poviknul na Šakotu prilikom naglašavanja faula na njemu da se digne i da to nije ništa.

marek2212
marek2212
Poruka: 99
16. srpnja 2024. u 14:48

Quarabag Slaven 1-0, remi bi nekako bio najpravedniji.

Shadowfax
Shadowfax
16. srpnja 2024. u 14:55

Nogometaši Slaven Belupa u prvoj su pripremnoj utakmici drugog dijela priprema izgubili od Qarabaga, prvaka Azerbejdžana.  U utakmici igranoj u austrijskom Voldersu rezultat je bio 1:0.

Qarabag je prvi zaprijetio na današnjoj utakmici, udarcem s 10-ak metara, no Čović je bio siguran na našem golu. Odgovorila je naša momčad preko Lučića čiji pokušaj iz daljine brani golman protivnika. Najbolju priliku za Slaven Belupo imao je Boras u 21. minuti. Odličan udarac glavom našeg stopera sa šest metara obranio je Mammadzade. S druge strane, najbolju priliku za Qarabag imao je Akhundzade čiji je udarac zaustavila stativa.

U drugom dijelu naša je momčad opasno prijetila preko Štrkalja, Boseca i Marića, no nije uspjela doći do pogotka. Qarabag je svoju priliku iskoristio u 72. minuti kada je Gurbanli pogodio neometan s pet metara našu mrežu za 0:1.

16.7.2024. – pripremna utakmica

Sportplatz, Volders – Austrija

NK Slaven Belupo – FK Qarabag 0:1 (0:0)

SLAVEN BELUPO: Čović (od 46. Sušak) – Bosec (od 70. Krušelj), Božić (od 60. Pllana) Boras (od 60. Lešković), Lučić (od 70. Katalinić) – Agbekpornu (od 70. Krstanović), Liber, Lepinjica (od 60. Ćubelić) – Lucas, Štrkalj (od 60. Murić), Šakota (od 60. Marić).  TRENER: Ivan Radeljić.

Qarabag: Mammadzade, Matheus, Guseynov, Jafargliyev, Huseynov, Aleksei, Akhundzade, Keyta, Redon, Gurbanli, Andrade. Još su igrali: Ramazanov, Almeida. TRENER: Gurban Gurbanov

Žuti kartoni: Bosec 33′ (Slaven Belupo); (Qarabag)

16. srpnja 2024. u 15:26

Deja vu, trka, borba, ali skoro pa bezopasni, nema kvalitete prema naprijed, previše prosječnih igrača nažalost.