Izgubili od Arapa 4-0 igrala ekipa saatavljena od juniora i zamjena

Poruka: 2.555
31. srpnja 2024. u 20:56

marek2212 je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Eto sad bum ja zločesti i bum napisal da su igrali domaći dečki, juniori iz škole nogometa i da s njima moremo igrati 3-4 ligu a ne HNL...ipak je ovo realnost

SokolČikaleši
Pristupio: 14.04.2023.
Poruka: 515
31. srpnja 2024. u 22:50

Pjesnici je napisao/la:

Nogometaši Slaven Belupa u pripremnoj su utakmici svladali Jarun. Rezultat na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš bio je 2:0, a pogotke za našu momčad postigli su Jelić Balta i Štrkalj.

U prvom poluvremenu najbolju priliku za našu momčad imao je Štrkalj. Naš je napadač nakon odličnog centaršuta Lučića glavom pogodio stativu. Prijetili su još Božić i Jelić Balta, no rezultat je na poluvremenu ostao 0:0.

U nastavku su opasno prijetili udarcima Murić i Jelić Balta, no jednom je siguran bio gostujući vratar, a jednom nije bilo dovoljno preciznosti. Slaven Belupo je poveo u 75. minuti. Lijepo je Caimacov povukao kontru, proslijedio loptu do Murića koji s desne strane povratnom loptom pronalazi Jelića Baltu. Naš je veznjak mirno na sedam metara primio loptu i pogodio suprotni kut za 1:0. Osam minuta kasnije 2:0. Murić i Caimacov izveli su kratki korner, lopta je stigla do Agbekpornua koji asistira Štrkalju za 2:0. Slavenova ‘devetka’ lijepo je i precizno pogodila gornji desni kut gola Jaruna. Do kraja utakmice gosti su imali jednu veliku priliku za smanjenje vodstva, no Čović je vrhunskom reakcijom spasio svoj gol.

27.7.2024. – pripremna utakmica

Gradski stadion Ivan Kušek – Apaš, Koprivnica

NK Slaven Belupo – NK Jarun 2:0 (0:0)

SLAVEN BELUPO: Čović – Bosec, Boras, Božić, Lučić – Jelić Balta, Jagušić (od 70. Agbekpornu), Caimacov – Šakota (od 70. Marić), Štrkalj, Murić (od 85. Liber). Trener: Ivan Radeljić.

JARUN: Barjašić, Grdenić, Smoljo, Novak, Herceg, Sadiković, Pranjić, Abramović, Alghoul, Turčin, Tadić. Klupa: Kramer, Pavlek, Nikolić, Cvetko, Ibanez, Tomić, Stojaković, Matijević, Duić, Ivanagić, Bilobrk. Trener: Jerko Leko.

Suci: Dergez, Gjurašin, Koprolčec.

Strijelci: 1:0 Jelić Balta 75′, 2:0 Štrkalj 83′

Ovo je i prva postava onda ako se ne varam, eventualno Agbekpornu od prve minute kao CDM?

Čović ispred Šuška?

sketbaia23
sketbaia23
Pristupio: 21.05.2018.
Poruka: 161
31. srpnja 2024. u 22:56

Koliko imam čuti, dolazi vam Karlo Butić, lani igrao u Serie B za FeralpiSalo.

Shadowfax
Shadowfax
Mali dioničar
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 7.412
31. srpnja 2024. u 23:28

Piše za njega da je zabil 14 golova i 3 asistencije imal.

...samo retki nađu retke...
Shadowfax
Shadowfax
31. srpnja 2024. u 23:42

Nogometaši Slaven Belupa poraženi su od Al-Raeda u pripremnoj utakmici igranoj u Čakovcu. Rezultat susreta bio je 0:4, a valja istaknuti da je trener Ivan Radeljić pružio priliku svojim mladim igračima i juniorima.

Naša je momčad imala nekoliko izglednih prilika, no nije uspjela doći do pogotka, dok je momčad iz Saudijske Arabije realizirala svoje dvije prilike u prvom i dvije u drugom poluvremenu.

Sastav: Jesenović (od 70. Kolar) – Ćurković, Ivanda, Katalinić, Petrović – Liber (od 46. Bošnjak), Jagušić (od 46. Brdik), Krstanović (od 46. Sokač) – Marić, Lepinjica (od 46. Šuto), Vlašić.