I vi ste ga dali iz nase greske gdje nije covjek ispucao loptu.

Da ne kazem da ni korner nije bio.

Vidi cijeli citat

ne znam za korner, cital sam tu da nije bil, snimku nisam videl

gol je vrhunski teklica, ne znam kako to moze biti greska kod neispucavanja, vama je je lopta doslovce poklonjena

aposlutno smo vas nadigrali, gledajuci vase zadnje utakmice, i protiv Hajduka i protiv Slavena

Vilenjak je napisao/la:

O Bože dragi, pa mi nismo izašli iz naših 16 cijelo drugo poluvrijeme do njihovog gola. Nismo ni sjena momčadi koja je rastavila Hajduk. Koji k je onaj Mato Stanić? Čovjek je imao u zadnje 3 utakmice 30 ubačaja tom svojom "finom ljevicom" (kao što reče netko na Rijekinoj temi) i ni jednom nije prebacio prvog igrača.

Taman sam se ponadal da Uratu više ne budemo gledali u prvih 11, i onda skužim da nije igral samo zbog 3 žuta.

skuzil sam na tribini da naocale nosis, bolje da dioptriju promenis😁

sala, bodovi su bitni, ne dojam, dojam ne vodi nikud, ljudi nisu izasli iz 16, sama statistika ti govori, imali su ukupno u 90 min 4 udarca po golu

u porazu u Kopprivnici je bil daleko najbolji igrac

Katanec je na lijevoj strani, koja nam najvise visi je po meni jucer sasvim dobar dojam ostavil,  naspram opjevanog Urate i Brekala, em je lijepo puknul, em je u obrani definitivno fizicki jaci i odgovorniji od njih dvojice

nadam se da ce se ustaliti

[uredio Vilenjak - 01. listopada 2022. u 09:04]
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
01. listopada 2022. u 09:13

Kovačević nakon remija protiv Istre 1961: Stvarno šteta jer smo bili bliže pobjedi

Nogometaši Varaždina i Istre 1961 odigrali su 1:1 na otvaranju 11. kola SuperSport HNL-a.

Poveli su Varaždinci u 37. minuti kada je eurogol postigao Tonio Teklić, no u drugom dijelu Caseres je u 69. minuti izjednačio, pokazat će se za končani rezultat.

U zadnjih 15 minuta trener Mario Kovačević ubacio je Pilja, Brodića, Perića i Puclina.

– Sad me to kopka. Možda sam i prije trebao ubaciti zamjene. Bili smo jako blizu. Prvi dio smo po meni bili bolji, kao i na početku drugog dijela kad nisu bili previše opasni. Iz naše pogreške je pao njihov pogodak. Stvarno šteta jer smo ipak bili malo bliže pobjedi nego gosti – rekao je Mario Kovačević koji je zadovoljan kako su odreagirali igrači koji su pristigli u zadnjim danima prijelaznog roka.

– Jako sam zadovoljan. Katanec je odigrao vrlo dobro, a Pilj i Puclin unijeli su veliku živost u završnici utakmice – dodao je Kovačević.

Varaždincima slijedi težak raspored – Hajduk, Dinamo, pa Osijek.

– Šteta, što Teklić i Herrera imaju tri žuta, no imamo širok kadar i ne bojim se za svoju momčad – zaključio je Kovačević.

052
052
Mali dioničar
Pristupio: 28.07.2009.
Poruka: 5.571
01. listopada 2022. u 15:19

16 udaraca od toga 3 prema golu, isto ko i mi. Sa time da ta naša tri udarca na gol su bili mrtvaci. Od vaših mrtvaca se mogu računati brodićev udarac i onaj udarac glavom. Ostalo je bilo blizu, ali ne mrtvaci. Korner nije bio, ni prvi ni drugi. Kod prvog je prsima igrao vaš igrač a ne galilea a kod drugog isto vaš. Igra je bila na refule, malo vi malo mi a i posjed govori kod kojih je bila većina vremena lopta, da ne govorimo da ste do našeg gola u drugom pol.imali igrače na vašoj polovici. Kasnije ste stvorili šanse. Nikako se ne moze reći da ste nas 'apsolutno' nadigrali...protiv vas nam ove godine suđenje ukralo 4 boda...

01. listopada 2022. u 21:44

Čovječe Božji, o čemu ti pričaš? Drugo poluvrijeme posjed lopte bio je 57 - 43 za Istru uz više točnih dodavanja Istre (ista stvar i prvo, ali ne toliko izraženo), kako onda nisu izašli iz svojih 16? Bio si na utakmici, od početka drugog poluvremena do njihovog gola igralo se skroz na našoj polovici, a mi smo prijetili iz (neuspješnih) kontri. Osim gola do zadnjih 15 minuta nismo stvorili ni jednu izglednu šansu, oni su imali one dvije situacije Ercega iz prvog poluvremena. Niko nikog tu nije nadigrao, potpuno izjednačena utakmica, ali pričati da oni nisu mogli iz svojih 16 - ne znam. Pogledaj sažetak na tportalu, do zadnjih 15 minuta nema ni jedne naše prilike.

A ovo oko weba, ako nekome nije sramotno da klub već 3. HNL sezonu ne uspijeva upogoniti normalnu web stranicu u 21. stoljeću i, pogotovo, uz iznos od TV prava koji će dobiti ove godine - onda stvarno nemamo o čemu pričati. Zadovoljimo se prosječnošću - daleko ćemo dogurati :)

Vilenjak
Vilenjak
Moderator
01. listopada 2022. u 21:57

ako si dobro cital, a nisi, ja sam napisal da Istra zadnjih 15 minuta nije izasla iz 16 metara

zazivas utakmicu protiv hajduka koju smo izgubili, i na kojoj je igral psotonjski usput, treba malo razmisliti tu i tamo, a ne samo sirit negativu

ja sam prical o zadnjih 15 mkinuta da ti ponovim

to kaj su oni imali inicijativu imali su i nista drugo, samo jedan period 2. poluvremena