Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 3.723
31. svibnja 2013. u 22:55
U nedjelju Čevo u Podevčevu.
Iznimno nazgodna ekipa kojoj smo u 3 utakmice zabili jedan gol i jedina kojoj ove sezone nismo zabili. Nevjerojatno mali teren na kojem golmani s malo vjetra mogu pucati na suprotan gol idealan je za bunker ekipu kakvo je Čevo.
Nema nam kapetana Drožđeka zbog kartona ali je na raspolaganju Kastel i bit će do kraja prvenstva.
koliko kola do kraja
spreman sam 65% - 70% Romano Obilinović-ŽoržNIŠTA KONTRA SPLITACRVENI ĐAVOLI '94
31. svibnja 2013. u 23:35
4 kola do kraja, imamo +1.
Imamo 2 jako teška gostovanja i dve laganice doma.
Predzadnje kolo idemo u goste drugoplasiranom i ako dođemo s plusom tamo, vjerujem da je kanta naša. Ključ je ova utakmica u nedjelju.

Varaždinu bježimo 9 bodova.
[uredio Simpatičan mladić - 01. lipnja 2013. u 00:21]
02. lipnja 2013. u 00:02
02. lipnja 2013. u 23:38
Pobjeda u Podevčevu 2-0. Po šansama 15-1 za nas. Drugu utakmicu zaredom nam je golman bez ocjene a neki režimski novinar bi sigurno primjetio da je trener Car tempirao formu za kraj prvenstva.
Izgubljeni sudac Babić dozvolio je tučnjavu i ne mogu si zamisliti kakav bi to prekršaj bio a da on pokaže crveni.
Strijelci Horvat i Kastel. Igrač utakmice Simon...
Na papiru teško a na kraju jedno od lakših gostovanja.
02. lipnja 2013. u 23:49
Spektakl kola se pak odigrao u Knegincu gdje je fenjeraš Zagorac dočekao Varaždin.
Spektakl je bio zbog 5 crvenih kartona, 3 za Varaždin. Neslužbeno, došlo je do tučnjave uz igralište u koju su se uključili i igrači. Pocrvenio je i bivši vatreni, Ivan Režić :)
Quisco
Quisco
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.10.2011.
Poruka: 2.327
03. lipnja 2013. u 06:43
dakle, tekma mirna, uvjerljiva i ne napeta, jer smo poveli u (mislim) 8. minuti.
jedini problem je kaj je trajala skoro pa do ponoći

dobro, možda je mali problem i to kaj nam je mladić simpatičan i policiji. i ako stvarno riješe jednogodišnju zabranu dolaska na tekme, postal bu jedan od rijetkih za koje se doslovno može reći da su internet navijači
03. lipnja 2013. u 09:52
a jesi ovo fino sročil...vjerovatno je to još od tekme do ponoći ;)
Pobjeda Varteksa u Podevčevu

NK Varteks je pobjedom u Podevčevu protiv NK Čevo, u sklopu 19. kola 2. ŽNL Istok, upisao nova 3 boda. Konačan rezultat bio je 0:2, a strijelci su bili Zoran Kastel i Dario Horvat.

Odličnom igrom u kojoj protivniku nije pružena gotovo nikakva šansa, Varteks je sasvim zasluženo upisao novu pobjedu na tradicionalno teškom gostovanju kod NK Čevo.
Od samog početka Varteks je krenuo žestoko prema golu i već u 9. minuti dolazi do vodstva. Svoj prvijenac u dresu Varteksa zabio je Zoran Kastel glavom nakon kornera kojeg je izveo Marko Poljan. U 15. minuti dva puta opasno prijeti Robert Namjesnik, ali prvi puta loptu u zadnji čas izbacuje domaća obrana, a u slijedećem napadu udarac sa 16 metara zaustavlja domaći vratar Sebastijan Slunjski. Odmah potom jakim udarcem izvana prijeti i Michel Simon, ali udarac je izbijen u korner. Nakon tog kornera ponovo lopta dolazi do Simona, no i ovaj put mreža domaćina ostaje netaknuta. Nova velika prilika Varteksa slijedi u 22. minuti kada Namjesnik probija lijevu stranu, upošljava Simona pred golom domaćina, ali vratar Slunjski ponovo odlično brani. Čevo prijeti rijetko, a prvi pravi udarac prema golu Davora Marčetića uputili su u 25. minuti, ali lopta odlazi preko gola. Slijedi opasna "parabola" Daria Horvata, a do kraja prvog poluvremena bilježimo još jednu šansu za Varteks. U jednoj polukontri Dominik Matučec upošljava Poljana čiji udarac sa desne strane odlazi pored gola.

U nastavak Varteks je krenuo žestoko kao i u prvom poluvremenu, pa tako već u prve dvije minute bilježmo dobar udarac Matučeca, a odmah potom nakon greške obrane Čeva prema golu se sjurio Simon, dodao za Poljana, no lijepa prilika odlazi u nepovrat. Opasno su domaći zaprijetili u 57. minuti, ali snažno izveden slobodni udarac uspjeva ukrotiti Marčetić. Samo tri minute potom Varteks postiže novi pogodak. Na 0:2 povisuje Dario Horvat nakon još jednog dobro izvedenog kornera Poljana. U 63. minuti domaći su krenuli u jednu polukontru, ali je loše završavaju. Dvije minute kasnije slobodan udarac Horvata brani Slunjski, a odmah potom dugom loptom lijepo je upošljen Namjesnik, ali u udarcu nije bilo dovoljno siline da ozbiljnije zaprijeti domaćem vrataru. U razdoblju od 75. do 80. minute Varteks ponovo stvara opasne prilike, ali u udarcima Poljana, Simona i Dinka Solića nije bilo dovoljno preciznosti. U posljednjim minutama bilježimo još šanse Horvata i Tomislava Zajeca, ali rezultat se nije mijenjao.

Ovom pobjedom Varteks je zadržao prvo mjesto na tablici i dalje sa bodom prednosti pred Trnjem. U slijedećem kolu Varteks će ugostiti varaždinsku Slobodu. Utakmica na igralištu u Jalkovcu odigrat će se slijedeće nedjelje 09.06. sa početkom u 18:00 sati.

Pioniri Varteksa upisali su novu visoku pobjedu. U predigri seniorske utakmice pobjedili su Čevo sa visokih 12:0. Trostruki strijelac bio je Dominik Kučiš, po dva gola zabili su Matija Kuhar i Luka Mohenski, a po jednom su se u strijelce upisali Anton Marković, Nikola Šobak, Matija Cvetko, Roko Žunec i Arijan Harambašić.