Pristupio: 12.10.2011.
Poruka: 2.327
01. studenog 2021. u 07:11

Seniorkama bod na gostovanju!

Danas su seniorke odigrale utakmicu 6. kola 2. HNLŽ - skupine A. Domaćin nam je bila ekipa ŠNK Frankopan Galdovo u Galdovu.

Na put smo krenuli u krnjem sastavu, što zbog ozljeda, što zbog epidemioloških razloga. Trener Telebar na raspolaganju je imao 11 cura za današnju utakmicu - Bešvir Tea, Rabuzin Katarina, Sambolec Maja, Sačič Ivona, Mišak Lucija, Masten Stela, Lušić Tara, Bohnec Mirjana, Lacković Helena, Mendaš Simona i Sabolić Antonela.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, a nažalost zbog ozljede koljena igru je napustila naša igračica. Unatoč manjku igračice na terenu, u 55. minuti dolazimo do vodstva golom Maje Sambolec. Nažalost, u 92. minuti primamo gol iz jedanaesterca te utakmica završava podjelom bodova.

05. studenog 2021. u 05:56

sutra gostujemo u ždralovima kod mladosti a utakmica počinje u 13:30.

Quisco
Quisco
07. studenog 2021. u 08:39

Varteks fanatičnom borbom i s igračem manje do velikog boda u Ždralovima

Bumbari su danas, 6. studenog, igrali u gostima kod Mladosti iz Ždralova. Golom Ivana Antoleka iz 62. minute uzeli su vrijedan bod, nakon četiri uzastopne utakmice u kojima su upisali poraz.

Trener Želimir Orehovec imao je težak zadatak sastaviti momčad jer zbog ozljeda, izolacija i kartona nije mogao računati na nekoliko igrača. Među njima bili su Leon Benko, Karlo Benković, Luka Vajagić, Romano Nježić, Lovro Vitković...

Prvo poluvrijeme Bumbari nisu dopustili Mladosti da se razmaše. Domaća ekipa nije imala izgledne šanse, a Bumbari su napadali kontrama i polukontrama. S 0:0 otišlo se na poluvrijeme.

Bumbari su poveli u drugom poluvremenu, u 61. minuti preko Antoleka koji gađa mrežu Mladosti. Ipak, samo nekoliko minuta kasnije isti igrač dobiva drugi žuti karton i Varteks posljednjih pola sata mora igrati s igračem manje. Istekom 70. minute domaćini iz dvojbenog kaznenog udarca vraćaju stvari na početak - 1:1. U međuvremenu, iz igre su zbog ozljeda morali izaći Dvanajščak i Rožmarić. Novko je mogao donijeti i tri boda Varteksu u 92. minuti, ali lopta završava u vratnici.

Kod Varteksa se danas osjetila sjajna energija unatoč svim problemima s ozljedama i izolacijama, svaki od igrača držao je visoku razinu koncentracije i želje da se dođe do pozitivnog rezultata i prekine negativan niz - to se i dogodilo protiv najtežeg protivnika.

Varteks je došao do petnaestog boda u 12 kola 3.HNL Sjever. Do kraja jesenskog dijela još su dvije utakmice - sljedeći tjedan idemo na treće gostovanje za redom u Ludbreg kod Podravine, a u zadnjem kolu jesenskog dijela na Slobodi dočekujemo Viroviticu.

Prvih 11 Varteksa u susretu protiv Mladosti: Jovan - Dvanajščak, Režić, Radić, Lukan - Kos, Kukec, Novko, Tomašković - Antolek, Rožmarić

Cure osvojile bod

Ženska ekipa je na terenu u Hrašćici ugostila momčad ŽNK Pregrada.

Protivnik je bila iskusna ekipa koja puca na sam vrh tablice, međutim borbenost i srčanost naše ekipe na terenu bila je prisutna od samog starta utakmice.

Početni dio utakmice pripao je gostujućoj ekipi kad su u 2 navrata pogađale okvir vrata. Trud nam se isplatio u 22. minuti kad lijep pogodak iz slobodnog udarca postiže danas raspoložena Katarina Rabuzin.

Na poluvrijeme se odlazi našom prednošću, ali gošće već u 52. minuti postižu izjednačujući pogodak.

Utakmica je bila nažalost prožeta s dosta grubih startova na obje strane, a u jednom takvom duelu stradala je i gostujuća igračica koja je odvezena na dodatne pretrage u OB Varaždin, a ovim putem želimo joj brz oporavak i povratak na zeleni teren.

Na kraju je utakmica završila rezultatom 1-1 i podjelom bodova.

Quisco
Quisco
10. studenog 2021. u 05:46

Kadeti Varteksa spremni za polufinale Kupa sa Slaven Belupom

Kadeti NK Varteks Škole nogometa pod vodstvom trenera Velimira Žganeca ovu srijedu, 10. studenoga u 15.00 sati gostuju u Koprivnici kod NK Slaven Belupa, u polufinalu Kupa HNS Središte Sjever.

Na rasporedu je izazovna utakmica protiv jake ekipe prvoligaškog Slaven Belupa, a trener Velimir Žganec poručuje "Bez vjere u sebe nema ni rezultata.".

- Dečke svaki dan učim da razmišljaju pozitivno, da je padanje sastavni dio života iz čega uvijek moraš nešto naučiti o sebi, ali isto tako da je ustajanje još važnije te ukoliko imaju nešto što im znači puno u životu, za to se treba izboriti i pokazati jer će ta borbenost i želja stvoriti njihov karakter za budućnost. Tako da ne idemo u Koprivnicu predati se, već smo željni dokazivanja, a što će biti, to ovisi samo o nama, dodao je Žganec.

12. studenog 2021. u 06:07

Kadeti poraženi u polufinalu kupa HNS Središte Sjever.

Gostovanje Bumbara u Koprivnici kod domaćeg Slaven Belupa je završilo s nesretnih 3:0.
Na žalost naši kadeti ipak nisu uspjeli izboriti finale te se sada okreću prvenstvenim zadaćama.