s čamcima se ide na utakmicu? :)
Vidi cijeli citat

ako treba :)
smirilo se, mislim da nebude problema.
Baš me zanima kaj je to za teren jer je Podravina današnju prvenstvenu utakmicu odgodila zbog toga jer im je travnjak 30% pod vodom a Hrastovsko je selo do Ludbrega.
01. travnja 2013. u 18:30
Još jedan skalp prvoligaša, pobjeda 4-3. Utakmica podjednaka s malo više naših prilika. Vodimo 1-0 golom Simona, domaćin poravnava vaterpolo golom žabicom preko lokve u našem petercu, nakon toga povisuju na 2-1, poravnava Kastel, domaćin zabija za 3-2, na 3-3 poravnava Poljan eurogolom, da bi za 4-3 zabio Namjesnik. Šteta da nismo snimali tekmu.
Sve u svemu imamo se čemu nadati na proljeće jer izgledamo nepobjedivo.
Quisco
Quisco
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.10.2011.
Poruka: 2.327
evo, vidjel si...
teren sasvim solidan nakon prošlog tjedna, tekma isto. bez nekih napetosti, bez grubosti, iako je nastradal jedan njihov igrač. jbg, startal je na prečvrstog igrača i okrenul se, a zaboravil nogu izvaditi iz zemlje. iako vele domaći da mu je to koljeno inače sjebano.

drago mi je da smo i treću tekmu za redom pobijedili prvoligaše.
3:4 - namjesnik

dobar je bil komentar jedne curice na početku tekme, koja je pitala "zakaj sad robi (namjesnik) igra za njih".
Quisco
Quisco
02. travnja 2013. u 15:42
Pobjeda Varteksa u Hrastovskom

U još jednoj prijateljskoj utakmici odigranoj protiv županijskog prvoligaša, Varteks je stigao do nove pobjede. Ovaj puta protivnik je bio Zadrugar iz Hrastovskog, a rezultat 4:3 za Varteks. Strijelci za Varteks bili su Michel Simon, Zoran Kastel, Marko Poljan i Robert Namjesnik.

Zoran Kastel i Michel Simon

Odgodu nastavka prvenstva nogometaši Varteksa iskoristili su za odigravanje još jedne prijateljske utakmice, koja je odigrana u Hrastovskom protiv NK Zadrugar, sedmoplasirane momčadi 1. ŽNL.
Sam početak utakmice pripao je Varteksu, koji ima više loptu u nogama i već u 15. minuti rezultat je 0:1. Lopta koju je slijeva nabacio Dario Horvat dolazi na drugu stativu gdje je u mrežu sprema Michel Simon. Mogli su domaćini odmah izjednačiti nakon ubačaja u 17. minuti, ali udarac na drugoj stativi sa gol crte čisti Romano Nježić. Ipak u 23. minuti dolazi do izjednačenja. Udarac gostujućeg igrača sa preko 20 metara nije bio prejak, ali lopta je vrlo neugodno odskočila od lokve vode pred golom i potpuno prevarila mladog Andriju Pozdera na golu Varteksa. Ubrzo zatim Zadrugar dolazi i do vodstva 2:1 nakon još jednog ubačaja sa desne strane. I kad se već čekao kraj poluvremena Varteks izjednačuje na 2:2. Bila je to vrlo "bogata" akcija. U kazneni prostor domaćina ubacio je Marko Poljan, a udarac glavom Roberta Namjesnika završava na stativi. Na odbijenu loptu naletio je Ivan Kostelac, ali vratar Zadrugara odlično brani, no lopta se ipak odbija do Zorana Kastela, koji je napokon smješta u mrežu.

Nastavak je u prvih 10-ak minuta donio prilike s obje strane. Za Varteks su opasno prijetili Kostelac i Namjesnik na samom početku, dok su i domaćini imali dobru priliku u 51. minuti, ali Pozder odlično skida. Nakon toga Namjesnik odlično upošljava Kostelca, ali ovaj nažalost pogađa samo prečku. Uslijedilo je razdoblje nižeg tempa igre, a prvu slijedeću priliku bilježimo u 72. minuti, kada je nakon brze akcije u par poteza priliku za vodstvo dobio Dominik Matučec, ali vratar domaćina sjajno brani. Zadrugar do novog vodstva 3:2 dolazi u 80. minuti nakon lijepog ubačaja i udarca glavom. No Varteks se ne da i u 86. minuti dolazi do novog izjednačenja, nakon odličnog udarca Marka Poljana sa 20-ak metara, koji od stative završava u mreži domaćina. I kad se već mislilo da će utakmica završiti neriješeno, Varteks zabija i četvrti gol. Lijepo je po desnoj strani prošao Dinko Solić, ubacio za Matučeca, čiji udarac domaći vratar odbija, ali samo do Namjesnika koji zabija za novu pobjedu Varteksa.

Tako je Varteks u trećoj utakmici sa županijskim prvoligašima zabilježio i treću pobjedu. Slijedeće nedjelje slijedi nam nastavak prvenstva, ukoliko ponovo neće biti vremenskih neprilika. Prvi protivnik Varteksu bit će Polet iz Tuhovca, a utakmica u Tuhovcu počinje u 16:00 sati.