Poruka: 1.675
08. travnja 2013. u 15:37
ma neeeee..... našel sam ga... skroz sam fulal..

Nenad Vučković... na vaem forumu sam ga našel...
sjećam se da je igral protiv nas i da je bil uvjerljivo najgori na terenu... i još ga je Ćiro u napad rival...
o majke ti... bauštelac....
"But the moment I've got a ball at my feet, I'm happy." - Thierry Henry
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 3.723
08. travnja 2013. u 15:48
Da, Nenad Vučković.
Bila je priča da je Nevenko Herjavec izgubio na kocki pa je njega pod dug morao uzeti. Čini mi se da je došao iz Junaka iz Sinja a poslije je nekako dospio do 3. njemačke. Daleko najgori igrač Varteksa u HNL-u. Mislim da varteksova škola bolje golmane školuje za igranje stopera nego je on to igrao. Ćirijevom logikom je završio u Hajduku a sumnjam da ima minutu odigranu poslije kako je Ćiro otišao.
A Antun Andrićević koji i danas igra je prof. dr. za njega.
Quisco
Quisco
Pristupio: 12.10.2011.
Poruka: 2.327
08. travnja 2013. u 19:30
Varteks slavio protiv Budućnosti

Novu odgodu početka proljetnog dijela sezone Varteks je iskoristio za odigravanje prijateljske utakmice sa NK Budućnost iz Vidovca. Slavio je Varteks, a golove su postigli Dominik Matučec i Josip Belavić dva puta.

Ni težak teren ni prohladno vrijeme nisu spriječili Varteks i Budućnost da odigraju jednu čvrstu, borbenu utakmicu u kojoj je na kraju Varteks došao do još jedne pobjede u produženom pripremnom razdoblju.
Na prvu priliku nije se trebalo dugo čekati, pa se tako u 10. minuti Robert Namjesnik sjurio prema golu Budućnosti i snažnim udarcem opasno zaprijetio gostima. Uzvratila je Budućnost dvije minute kasnije, nakon centaršuta s desne strane kojeg loše kroti Romano Nježić, ali gosti ne iskorištavaju poklon. Varteks je poveo u 15. minuti golom Dominika Matučeca petom, nakon što je vratar Budućnosti obranio škarice Marka Poljana. Na slijedeće uzbuđenje čekalo se do 32. minute kada Ivan Kostelac ne uspjeva u pogodak pretvoriti jednu Varteksovu polukontru. Odmah potom mogao je Dario Horvat povećati vodstvo Varteksa, ali njegov udarac odlazi pored gola. Neiskorištene prilike Varteksa kaznili su gosti u 37. minuti lijepim golom u same rašlje.

U nastavak bolje kreće Budućnost i u prvih desetak minuta dva puta opasno prijeti golu Marka Šprema, ali oba puta Varteksov vratar bio je spreman. Varteks prvi puta prijeti u 60. minuti kada je lijevu stranu probio Belavić i ubacio za Dinka Solića, koji previše komplicira i prilika odlazi u nepovrat. Novo vodsvo Varteksa stiglo je u 66. minuti. Lijepo je Solić uposlio Josipa Belavića, koji se sjurio prema golu gostiju i iz drugog pokušaja uspio matirati gostujućeg vratara. Konačnu potvrdu pobjede dobili smo u 80. minuti. Korner je izveo mladi Nikola Božinić, a gužvu u kaznenom prostoru gostiju najbolje iskorištava Belavić i svojim drugim golom postavlja konačnih 3:1.

S obzirom da se tijekom slijedećeg tjedna očekuje proljepšanje vremena, nadamo se da je ovo bila posljednja odgoda nastavka prvenstva i da ćemo već slijedeće nedjelje u Tuhovcu krenuti u borbu za nove bodove.