uh, pojeli smo ih za gablec. 1:5 i taj su gol zabili utješno.
prvo poluvrijeme nisu pet put došli na 30 metara od našega gola.
lijepo i toplo vrijeme, mrzle pive (ovaj put su pripremili dosta pijače), kaj hoćeš više.

naravno, izvještaj slijedi.

p.s. ajmo seljačino jalnuška, opali minusić. to ti jedino ostaje u pauzi između dva ugriza za vlastitu guzicu kad vidiš rezultate varteksa.
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 3.723
14. travnja 2013. u 19:44
Moram priznati da sam se bojal debakla jer dok se prošetaš pripremama, to znači katastrofu u prvenstvu.
Ovo nam je najbolje gostovanje protiv ozbiljne ekipe od kad imamo klub. Razvalili smo Polet, nisu nam prismrdili golu.
jedan udarac i jedan krumpir iz kojeg smo dobili gol je sve od njih. Da imamo ekipu koja voli gaziti, natrpali bi im 7-8 komada. Ovak smo se zadovoljili i završili tekmu u drugom poluvremenu.
Jedino kaj me brine da nam se na 0-0 nije sudil penal i crveni a 2 situacije su bile za to. Budemo pričekali snimku...

2013

U odličnoj atmosferi pred brojnim navijačima iz Varaždina, Varteks je danas uvjerljivo pobijedio ekipu Poleta iz Tuhovca, a konačan rezultat bio je 5:1 za Varteks. Za Varteks su zabili Robert Namjesnik dva puta, a po jednom Dominik Matučec, Marko Poljan i Josip Belavić.

0414-tuhovec-440

Među igračima i navijačima dugo očekivano prvo kolo nastavka prvenstva odvelo je Varteks u goste Poletu iz Tuhovca. Lijepo vrijeme i derbi kola nagnalo je brojne navijače iz Varaždina na nedjeljni izlet u Tuhovec, pa su tako igrači imali gotovo domaćinsku atmosferu.
Od samog početka vidjelo se da se Varteks želi nametnuti domaćinima, a nakon početnog odmjeravanja snaga prvi gol vidjeli smo već u 13. minuti. Nakon brzo izvedenog kornera loptu je u šesnaesterac domaćina ubacio Marko Poljan, a glavom je u mrežu smješta Dominik Matučec za veliko slavlje Varteksovih navijača. Ubrzo zatim opasno je izvana zaprijetioRomano Nježić, a gosti su prvi puta ozbiljno zaprijetili u 24. minuti nakon slobodnog udarca kojeg odlično brani Marko Šprem. No već u 26. minuti Varteks vodi 2:0, nakon lijepog prodora i još lijepšeg udarca Roberta Namjesnika. U 33. minuti Varteks postiže i treći gol. U kaznenom prostoru domaćina srušen je Dario Horvat, a siguran strijelac sa bijele točke jeMarko Poljan. Slavlje navijača Varteksa još se nije stišalo, a Varteks već ima 4:0. Igrala se 37. minuta kada je Matučec lijepo prošao po lijevoj strani, njegov udarac brani domaći vratar Klepač, ali sve je lijepo pratio Josip Belavić koji smješta loptu u mrežu. Lako je Varteks mogao i do petog pogotka, ali udarac Belavića u 42. minuti završava na stativi gola domaćina. Sve u svemu odlično prvo poluvrijeme Varteksa.

0414-tuhovec-440-2

Već u prvoj minuti nastavka mogli smo vidjeti novi gol u mreži Poleta, ali udarac Matučeca brani Klepač. Jednu od rijetkih prilika domaćini su imali u 54. minuti, ali oštar udarac slijeva ponovo sigurno kroti Šprem. Odmah potom prijeti i Varteks. Ponovo je u kazneni prostor Poleta lijepo ubacio Poljan, ali udarac glavom Željka Rička završava iznad gola. Kad već nije išlo iz igre domaćini su se većinom orijentirali na prekide i slobodno udarce. Jedan takav ponovo su izveli u 63. minuti, ali na golu Varteksa ponovo je spreman Marko Šprem. Tri minute potom novi penal za Varteks, kojeg je ovaj puta izborio Ivan Kostelac,  a u pogodak ga pretvara Robert Namjesnik. Ubrzo zatim domaćini dolaze do svog počasnog gola. Strijelac je u 69. minuti bio Darko Knapić iz slobodnog udarca, nakon kojeg lopta nezgodno odskače pred samim golom i odsjeda u mreži. Nakon toga utakmica se primirila, a jedinu ozbiljniju priliku do kraja zabilježili smo u 83. minuti kada je slobodan udarac Daria Horvata prohujao tik uz desnu stativu domaćeg gola.

Tako je Varteks stigao do nova tri boda i na najbolji način krenuo u nastavak prvenstva. U slijedećem kolu već za tjedan dana Varteks će ugostiti ekipu Zagorca. Utakmica se igra slijedeće nedjelje 21.04. sa početkom u 16:30 sati.

0414-tuhovec-pioniri-440

Predigru seniorskoj utakmici odigrali su pioniri koji su ponovo bili izuzetno efikasni. Pobijedili su vršnjake Poleta sa čak 20:0. Najbolji strijelac u visokoj pobjedi bio je Antonio Peroli sa čak 7 postignutih golova, 5 ih je zabio Nikola Šobak, četverostruki strijelac bio je Matija Kuhar, dva puta zabio je Luka Mohenski, a po jednom su se u strijelce upisali Patrik Đunđek i Mateo Požgaj