Pristupio: 12.10.2011.
Poruka: 2.327
29. travnja 2013. u 17:57
Remi Varteksa u Biškupcu

Nakon dvije uvjerljive pobjede u prva dva kola, Varteks je danas na gostovanju u Biškupcu kod tamošnje Mladosti odigrao 1:1. Strijelac za Varteks bio je Robert Namjesnik, a za domaćina Martin Mežnarić.

Nije to bio taj Varteks koji smo gledali u prva dva kola, pa je na kraju izostala pobjeda, a tri boda ispuštena su u posljednjoj minuti utakmice.
Počelo je obostrano čvrsto, a prvi prijeti Varteks već u 3. minuti nakon slobodnog udarca Daria Horvata, koji odlazi preko gola. U 12. minuti Varteks je još bliže vodstvu, ali na ubačaj slijeva Dominika Kobzineka nije najbolje reagirao Varteksov kapetan Nikola Drožđek, koji ubrzo zatim napušta teren zbog ozljede. Uslijedilo je razdoblje prilično nepovezane igre u redovima Varteksa, dok su se gosti uglavnom orijentirali na obranu. Slijedeća opasnost pred golom Mladosti dogodila se u 29. minuti kada odlično sa 16 metara iskosa puca Robert Namjesnik, ali vratar Mladosti Hrvoje Ćosić krajnjim naporom skreće loptu u korner. Mladost nije puno prijetila, ali su zato u 40. minuti bili vrlo blizu pogotka. No zahvaljujući bravuroznoj reakciji Davora Marčetića nakon odlično izvedenog slobodnog udarca Bojana Habuneka rezultat je ostao nepromijenjen.

Mogao je Varteks povesti već početkom drugog poluvremena. Ispremiješao je nekoliko igrača Dominik Matučec, uključujući i vratara koji je loše istrčao, ali nakon toga nije imao dovoljno koncentracije i velika šansa odlazi u nepovrat. Napadi Varteksa su konstantni, a izuzetno blizu pogotka bio je Varteks u 52. minuti. Udaracem lijevo iskosa zaprijetio je Kobzinek. Na odbijenu loptu vratara Ćosića nalijeće Željko Ričko, ali njegov udarac završava na vratnici, a novu odbijenu loptu ne uspjeva u pogodak pretvoriti Matučec. U 62. minuti ponovo se u odličnoj situaciji nalazi Matučec, nakon ubačaja Kobzineka, ali i ovaj puta lopta ne ulazi u gol. Mladost je prijetila rijetko, ali su vrlo blizu pogotka bili ponovo u 66. minuti, ali udarac domaćih nakon ubačaja iz slobodnog udarca odlazi preko gola. Ponovo velika prilika za Varteks u 78. minuti. Namjesnik je lijepo proigrao Dinka Solića, koji kreće sam na vratara, ali nažalost Ćosić ponovo brani. Ipak Varteks dolazi do zasluženog vodstva u 86. minuti. Srušen je u kaznenom prostoru domaćih Solić, a za 1:0 iz penala zabija Robert Namjesnik. I kad se već kretalo u sudačku nadoknadu domaći izjednačuju nevjerojatnim lobom Martina Mežnarića sa 30- ak metara.

Nažalost samo su sekunde dijelile Varteks do nova tri boda, ali što je tu je. Već za tjedan danas slijedi novi ogled, u kojem će Varteks na svom terenu u Jalkovcu ugostiti Mladost iz Margečana. Utakmica se igra slijedeće nedjelje 05.05. sa poečtkom u 17:00 sati.

Pioniri Varteksa nastavili su svoj uvjerljivi pobjednički niz i u današnjoj utakmici zabilježili pobjedu 7:0 protiv Mladosti. Trostruki strijelac za Varteks bio je Andrija Pozder, a po jednom su zabili Josip Novak, Luka Mohenski, Matija Kuhar i  Izidor Beatović.

14. kolo 2. ŽNL Istok 2012/2013

NK Mladost (VŽ) - NK Varteks 1:1 (0:0)

Igralište Mladosti. Gledatelja: 200. Suci: Benko, Panić, Rohtek

Strijelci: 0:1 Namjesnik (86), 1:1 Mežnarić (90)

NK Mladost: Ćosić, Antolković, Slatković, Čepin, Piskač, Habunek, Vincek (od 60. Frntić), Mežnarić, Golubić, Tkalčec, Miloš

NK Varteks: Marčetić, Kobzinek, Pomper (od 83. Ježovita), Ričko, Poljan (od 58. Solić), Horvat, Do. Matučec, N. Drožđek (od 19. Zajec), Đurasek, Nježić, Namjesnik

01. svibnja 2013. u 20:40
jbt, koje je frke prouzročilo priopćenje kluba zbog specijalaca...

prvo je policija odgovorila svojim priopćenjem i spomenula da smo mi sljednici starog varteksa.

onda su se javila ona dva čovjeka koji vode četri varaždina.

pa se javila policija s ispravkom svojeg priopćenja.

pa su se javila opet ona dva čovjeka koji vode četri varaždina, pokušavajući dokazati natočan navod da je ime bilo zaštićeno kad smo mi osnivali klub.

pa se javil čovjek i pita koji od četri varaždina je poslal priopćenje (kaj je sasvim svejedno, jer ionak u sva četri rade ista dva čovjeka).

čeka se nastavak
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 3.723
01. svibnja 2013. u 21:02
da te ispravim, 2 čovjeka vode 3 Varaždina.
4. a u stvari 1. NK Varaždin vodi čovjek koji se bavi nogometom toliko da trenutno možda gleda Barcu i Bayern i to je to. Inače se bavi s nekoliko fast foodova i jednim pubom :)
[uredio Simpatičan mladić - 02. svibnja 2013. u 18:55]
02. svibnja 2013. u 18:54
Nakon kiksa protiv Mladosti, ove nedjelje u Jalkovcu čeka nas Margečan. Totalni autsajder u ovoj utakmici, naša je crna mačka koju do sad nismo uspjeli dobiti. Štoviše, bilježimo tek bod iz 3 susreta.
Zbog kartona neće biti Đuraseka, u Biškupcu se ozljedio kapetan Drožđek pa će trener Car najviše briga imati oko slaganja zadnje linije.
Utakmica počinje u 17h.
Quisco
Quisco
03. svibnja 2013. u 15:55
ja sam obećal puffyju (onom njihovom napadaču kaj nam stalno uvali bar gol), da budu ovaj put dobili petardu

nadam se da budu dečki ispunili moje obećanje. vrijeme je da i njih jedanput namećemo.
03. svibnja 2013. u 17:10
napadač u 2. županijskoj pa Puffy :) a da bi bil red, bil bi.
jedino oni i Čevo u ove dvije godine nisu dobili porciju od nas.

nebreš vjerovati...
protiv varaždina šn su (kaj da velim? frajeri? pederi? mastori?) dečki iz margečana skinuli gaće još u svojem selu, a nas su došli ubiti. i to doslovno.
2 crvena su dobili, dva su još trebali dobiti, a na kraju se još i žale, jer su kao, trebali pobijediti iz dva udarca blizu gola???

najjadnije mi je kaj sudac publici govori da nek se ne brinu, da bu ih prijavil u zapisniku. budala da veće nema.
pogotovo kad dodam da za njega penal nije kad neko s dvije ruke s leđa zadržava igrača da dojde do lopte (prvi put) ili s dvije ruke ruši na zemlju (drugi put).

uglavnom, danas sam gledal jednu rijetko seljačku tekmu u kojoj nebreš složiti dva dodavanja bez da dobiješ lakat u nos. a sudac se totalno "prilagodil" stilu tekme.