NK Varteks, Varaždin; 2011 - ...

Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 3.723
12. svibnja 2013. u 23:13
Ovo danas je bila prava demonstracija sile. Protivnik mora stići minus a ne može centar preći. Osim penala imali su još jedan udarac na gol i to u 90. minuti. Promašili smo toliko toga da je čudo da nam se nije vratilo. Atmosfera bude koštala bar 500 kuna, prekid papirijada i bakljada.
Pozdrav sitnoj duši koja nam lupa minuse.
Nova pobjeda Varteksa u Tužnom

Na gostovanju kod Slobode iz Tužnog Varteks je danas upisao nova tri boda. Konačni rezlutat bio je 3:1 za Varteks, a strijelci su bili: Ivan Kostelac dva puta i jednom Robert Namjesnik, dok je za goste zabio Dino Poplatnik.

Varteks se od samog početka nametnuo domaćinima, pa već u prvih desetak minuta bilježimo nekoliko dobrih prilika. Prijetili su Kostelac, Matučec i Pomper, ali sve su to bili udarci koje je lako krotio domaći vratar Hrastić. Nakon početnog pritiska igra se malo primirila, sve do 29. minute kada Varteks prelazi u vodstvo. Po lijevoj strani sjurio se Dominik Matučec i nakon driblinga lijepo uposlio Ivana Kostelca koji sigurno zabija. Nakon prvog gola ponovo su se zaredali napadi Varteksa. U 32. minuti odlično glavom Robert Namjesnik spušta loptu za Kostelca, ali njegov udarac prolazi tik uz stativu. Veliku priliku imao je Namjesnik u 34. minuti, kada ga odlično upošljava Matučec, ali Namjesnikov udarac odlazi preko gola. Još jedna dobra akcija Varteksa u 35. minuti. Dugom loptom Dario Horvat pronalazi Namjesnika koji ubacuje za Matučeca, ali odlično brani Hrastić. U 38. minuti Varteks udvostručuje vodstvo. Nakon penala na Matučecu, sa 11 metara siguran je Robert Namjesnik. No samo tri minute kasnije domaćini smanjuju na 1:2, također iz kaznenog udarca. Strijelac je bio Dino Poplatnik.

U nastavku prvu prijetnju ima Varteks u 60. minuti kada Kostelac nakon polukontre ubacuje za Namjesnika, ali vratar Hrastić je za pola koraka brži. U 64. minuti prijeti i Zoran Kastel nakon ubačaja Kostelca. Odmah u slijedećem napadu Namjesnik ubacuje za Matučeca, ali Hrastić ponovo spašava Slobodu. Na nova uzbuđenja čekalo se do 75. minute, kada su po lijevoj strani akciju započeli Namjesnik i Matučec, a završio Kostelac, ali opet vratar Slobode brani. No samo minutu kasnije Varteks zabija i treći put. Odlično je po lijevoj strani povukao Namjesnik, ubacio za Kostelca, koji krasnim lobom matira nemoćnog Hrastića. Nakon trećeg gola Varteks je mirno kontrolirao nastavak utakmice, a do kraja moglo je biti još pogodaka u mreži domaćina, da su malo precziniji bili Dino Pomper nogom i Dominik Kobzinek glavom.

Sve u svemu zaslužena pobjeda Varteksa u odličnoj atmosferi koju su kreirali White Stonesi. U slijedećem kolu Varteks će biti domaćin momčadi Beretinca. Utakmica je na rasporedu slijedeće nedjelje 19.05. sa početkom u 17:00 sati.

U predigri seniorske utakmice pioniri Varteksa zabilježili su novu visoku pobjedu. Ovaj puta u suparničku mrežu spremili su 9 lotpi, dok je njihova vlastita ponovo ostala netaknuta. Četverostruki strijelac za Varteks bio je Matija Cvetko, dva puta je zabio Nikola Šobak, a po jednom Matija Kuhar, Luka Mohenski i Anton Marković.

16. kolo 2. ŽNL Istok 2012/2013

NK Sloboda (T) - NK Varteks 1:3 (1:2)

Igralište Sloboda. Gledatelja: 150. Suci: Buden, Grgurić, Šantalab

Strijelci: 0:1 Kostelac (29), 0:2 Namjesnik (38, 11m), 1:2 Poplatnik (41, 11m), 1:3 Kostelac (76)

NK Sloboda (T): Hrastić, Lukavečki, Papec, Habuzin, Brezovec, Gužvinec, Božić (od 46. D. Grđan), Levatić (od 75. Klasta), Đuras, Poplatnik, M. Grđan

NK Varteks: Šprem, Pomper, Ričko, Đurasek, Kostelac, Horvat (od 71. Simon), Do. Matučec (od 79. Poljan), N. Drožđek (od 58. Kobzinek), Kastel, Nježić, Namjesnik

14. svibnja 2013. u 16:49
S odličnim dojmom iz Tužnog, ovo kolo dočekujemo Beretinec. Dosad s njima imamo 3 od 3 s hendikepom ali su sve utakmice bile dosta zanimljive. Skroman protivnik mogao bi na klupi ostaviti igrače kojima prijeti 3. žuti jer se sljedeće kolo ide na stadion na epski dvoboj protiv Varaždina.

Stigla je i kazna za Tužno, bakljada i papirijada (2 prekida utakmice) koštat će 1000 kuna.

Poštovani.
Kako ste jedini klub u 5. rangu natjecanja s navijačima nema druge nego da vi kaznu platite.

Poštovani.

ovo mi je jedna od jačih fora u cijeloj sezoni.
15. svibnja 2013. u 21:51
U duhu pozitivne atmosfere koja vlada u klubu, danas su kopačke obuli White Stonesi i članovi uprave kluba te ukrstili krampone. Navijači i uprava su igrali a stručni stožer i igrači zauzeli su mjesta uz ogradu. White Stonesi su ubilježili pobjedu 2-0 a treće poluvrijeme je poslužilo da se pomalo dogovore planovi za stadion koji nam slijedi za 10 dana.
Pristupio: 05.05.2013.
Poruka: 3
15. svibnja 2013. u 23:59
Svaka čast na predstavi ove nedjelje,posebno od svih bi istaknul Kastela,koji i u svojim "kasnijim" godinama pokazuje veliku klasu igrača,uz njega definitvno treba spomenut napad,matučec(asistencija i penal na njemu),kosta(2 gola),namjesnik(realiziran penal i asistencija) počeo je i taj mlin mljeti.Simon s svojom kratkom minutažom pokazao je da se na njega treba jako ozbiljno računati i da bude veliki oslonac ove sezone.Nježa svaka čast na požrtvovnosti,zadnje linija sigurna što je i na kraju krajeva najvažnije.Treba samo tako naprijed i dokazat da je Biškupec samo stvar "lošeg dana"