NK Varteks, Varaždin; 2011 - ...

Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 3.723
19. svibnja 2013. u 23:46
Btw. rutinska pobjeda i potvrda prakse da nam treba 7 zicera za gol. 1. gol smo zabili u 12. sekundi 2. poluvremena. Unaprijed upisanih svih 15 domaćih bodova predstavljaju mali problem dok se ne otvori protivnik.
Preuzeli smo vrh tablice, sad to potvrditi protiv Varaždina.
rexus je napisao/la:
Kaj je s Kostom? Bude spreman za iduće kolo?
Vidi cijeli citat

Nije ništ puklo izgleda, sad je u rukama Tomice Vrbnjaka. Ovo je već postala tradicija da doktori i fiziji imaju posla nakon naše tekme s Beretincom.

ništ od vrbnjaka do petka.
u petak ide na kontrolu, a onda se bu znalo dal se može vratiti odma ili su ligamenti jače oštećeni pa slijedi duži oporavak.
21. svibnja 2013. u 20:04
Juniori nam ispali u polufinalu kupa od Šn-a tek nakon penala. Malo iznenađujući rezultat jer su nama juniori najslabija kategorija u klubu a za Šn igraju dečki koji igraju županijsku ligu. Navodno da smo bili bolji i dobro se ispromašivali.
kapelnik90
kapelnik90
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.07.2011.
Poruka: 633
21. svibnja 2013. u 22:18
dečkima naklon do poda za današnju predstavu, ostavili su srce na terenu. samo je pompi junior, ostalo su sve kadeti i pioniri. uz takve fajtere nema brige za budućnost.
sutra polufinale kadeta s podravinom ista ekipa pojačana sa par pionira. idemo po kantu!
kapelnik90
kapelnik90
Poruka: 633
21. svibnja 2013. u 22:19
Quisco je napisao/la:

daj ne drami, igral bu i zabil im opet, nek im se tresu gaće!
22. svibnja 2013. u 18:50
Kadeti su nam ušli u finale kupa pobjedom 2-1 nad Podravinom u Ludbregu. Više detalja bude dal Kapelnik. U finalu nas čeka Varaždin ;)
[uredio Simpatičan mladić - 22. svibnja 2013. u 18:52]
kapelnik90
kapelnik90
Poruka: 633
22. svibnja 2013. u 20:09
Nakon nesretnog ispadanja jučer, danas je pala favorizirana Podravina, Varteks sa 7 pionira 1. poluvrijeme, u drugom dijelu, dosta izmjena, ali uspjeli smo izdržati. Zadnjih 10 minuta barem 15 uklizavanja na sredini terena, veliko srce i borbenost, dovoljni za finale, protiv Varaždina.
Domaćini propustili nekoliko izglednih prilika.
Kod rezultata 1-0 za podravinu, nije priznat nislim regularan gol Varteksa,
Suđenje dobro.
Sve pohvale domaćinima, vidi se na svakom koraku da su posloženi klub,
Quisco
Quisco
23. svibnja 2013. u 18:52
puno lipih stvari se prošlog tjedna dogodilo, ali nisam stigel do sad.
pa evo redom:

Remi pionira Varteksa u srazu sa Slavenom

U prijateljskoj utakmici između pionira Varteksa i Slavena Belupo odigranoj protekle subote, rezultat je bio neodlučen 1:1. Strijelac za Varteks bio je Matija Kuhar.

U srazu sa momčadi koja je u samom vrhu hrvatskog nogometa, pioniri Varteksa odigrali su vrlo dobru utakmicu, a konačni rezultat svakako je veliki podstrek za mladu Varteksovu ekipu. Gosti iz Koprivnice poveli su u 30. minuti nakon greške veznog reda Varteksa. No na izjednačenje se trebalo čekati samo 4 minute, kada Matija Kuhar zabija za 1:1. S tim rezultatom završilo je prvo poluvrijeme.

U nastavku smo gledali pravu prvoligašku utakmicu sa dosta prilika s obje strane, ali rezultat se do kraja nije mijenjao. Sve u svemu, neodlučen rezutltat je realan i svakako veliki motiv za dalje.

Quisco
Quisco
23. svibnja 2013. u 19:01
Varteks upisao novu pobjedu
(19. Svibanj. 2013.)

U sklopu 17. kola 2. ŽNL Istok Varteks je danas na svom terenu ugostio momčad Beretinca i zabilježio pobjedu 3:1. Strijelci za Varteks bili su Robert Namjesnik, Michel Simon i Dominik Matučec, dok je za goste zabio Goran Njegovec.

Od samog početka vidjelo sa da Varteks čim prije želi do pogotka. U početnim minutama gosti su rijetko prelazili centar, a prvi put Varteks ozbiljnije prijeti u 7. minuti kada Ivan Kostelac upošljava Roberta Namjesnika čiji udarac prolazi tik uz desnu stativu. Slijedi odličan udarac Romana Nježića sa 30-ak metara, ali vratar Beretinca Kozulić uz velike napore uspijeva zaustaviti udarac. Odmah potom lijepu akciju nakon slobodnog udarca izveli su Dario Horvat i Namjesnik, ali lopta ponovo odlazi preko gola. Nastavljaju se prilike Varteksa, a blizu pogotku Varteks je opet u 19. minuti kada je Michel Simon odlično povukao sa centra, došao do kaznenog prostora, ali udarac opet odlazi tik uz stativu. U 22. minuti igru je morao napustiti Ivan Kostelac, zbog ozljede ramena, a umjesto njega ušao je Josip Belavić. Do kraja poluvremena igralo se većinom na polovici gostiju, ali bez konkretne završnice od strane Varteksa. Pokušavali su izvana Horvat i Dino Pomper, ali sve lopte odlaze van okvira gostujućeg gola.

Nastavak nije mogao početi bolje. Nakon što se krenulo s centra u svega tri dodavanja Varteks dolazi do gostujućeg kaznenog prostora, a udarac Roberta Namjesnika završava u mreži gostiju. Odmah nakon novog kretanja s centra gosti brzo gube loptu, a Namjesnik ponovo kreće prema golu, ali ovaj puta gostujući vratar je spreman. U 49. minuti već je 2:0. Strijelac nakon odlično izvedenog slobodnog udarca bio je Michel Simon. I nakon drugog gola Varteks je nastavio s napadima i pritiskom, što je u 57. minuti dovelo do greške gostujuće obrane, koju odlično koristi Dominik Matučec i Varteks ima 3:0. U 66. minuti u strijelce se mogao upisati Marko Poljan, ali i njegov udarac na asistenciju Namjesnika odlazi preko gola. I onda gotovo iz ničega gosti smanjuju na 3:1. Nakon loše raščišćene visoke lopte, gostujući napadač Goran Njegovec zabija za goste. Nije to previše utjecalo na igru Varteksa, koji i dalje nastavlja sa napadima. Opasno izvana prijete Poljan i Simon, a u 83. minuti Matučec pogađa i prečku. Ipak rezultat se do kraja nije mijenjao.

Ovom pobjedom i zahvaljujući remiju Trnja i biškupečke Mladosti, Varteks se vratio na vodeću poziciju 2. ŽNL Istok. Odlična uvertira za slijedeće kolo koje nam donosi novi sraz Varteksa i Varaždina ŠN na stadionu. Utakmica će se odigrati slijedeće subote 25.05. sa početkom u 17:30.

U predigri seniorske utakmice pioniri Varteksa ponovo su bili vrlo uvjerljivi. Gostima iz Beretinca zabili su 11 golova, a ponovo nisu primili nijedan. Peterostruki strijelac bio je Andrija Pozder, po dva gola dodali su Nikola Šobak i Anton Marković, a jednom su zabili Josip Novak i Patrik Đunđek.

17. kolo 2. ŽNL Istok 2012/2013

NK Varteks - NK Beretinec 3:1 (0:0)

Igralište SC Jalkovec. Gledatelja: 150. Suci: Hrastić, Panić, Jarnjak

Strijelci: 1:0 Namjesnik (46), 2:0 Simon (49), 3:0 Do. Matučec (57), 3:1 G. Njegovec (69)

NK Varteks: Šprem, Simon, Pomper, Ričko, Kostelac (od 25. Belavić), Horvat (od 66. Solić), Do. Matučec, N. Drožđek, Đurasek, Nježić, Namjesnik (od 56. Poljan)

NK Beretinec: Kozulić, Benc, Kučar (od 70. Biškup), Kušter, I. Njegovec, Pongrac, Kapeš (od 78. Šinko), Z. Njegovec, G. Njegovec, Sviben, Vidaček

Quisco
Quisco
23. svibnja 2013. u 19:12
Juniori ispali u polufinalu tek nakon lutrije jedanaesteraca
(21. Svibanj 2013.)

Juniori NK Varteks ispali su iz Kupa ŽNS Varaždin, nakon što su u današnjoj polufinalnoj utakmici izgubili od NK Varaždin ŠN tek nakon izvođenja jedanaesteraca. Nakon 90 minuta rezultat je bio 1:1, a strijelci su bili Karlo Perčinlić za Varteks i Moris Kuhta za Varaždin ŠN.

U odličnoj utakmici koju su danas odigrali juniori NK Varteks nedostajalo je tek malo sreće i koncentracije za prolaz u finale protiv favoriziranog NK Varaždin ŠN.
Varteksovi juniori ušli su u utakmicu potpuno otvoreno i sa velikom željom za nadigravanjem sa gostima. Već u prvih pet minuta vidjeli smo nekoliko dobrih prilika od kojih je najbolju imao Denis Pukšić nakon što ga je uposlio Antonio Peroli. Slijedi nastavak dominacije Varteksa, a gosti rijetko prelaze centar. Nakon 20-ak minuta igra se otvorila na obje strane, ali prilike se redaju pred golom Varaždina ŠN. Odlična igra kapitalizirana je u 26. minuti. Sjajno je sa lijeve strane ubacio Dino Pomper, a još bolje za 1:0 glavom zabio Karlo Perčinlić. Odmah potom slijedi prijetnja Pompera sa 20-ak metara. Gosti su svoj prvi pravi udarac uputili u 33. minuti nakon slobodnog udarca koji odlazi preko gola. Nova prilika za pogodak ukazala se u 37. minuti kada Luka Matvij dodaje za Perčinlića, ali lopta odlazi zamalo pored gola. Minutu kasnije ponovo je Perčinlić u akciji, ali vratar Varaždina ŠN Marko Posavec odlično brani njegov udarac.

Nažalost sve te neiskorištene prilike Varteksa gosti su kaznili već u 3. minuti nastavka. Slobodan udarac sa lijeve strane obranio je Fabijan Hrnčić, ali na odbijenu loptu nalijeće Moris Kuhta i rezultat je 1:1. Stisli su gosti Varteks u početnim minutama nastavka, a Varteks uzvraća preko Pompera iz slobodnog udarca. Slijedi nekoliko prilika gostiju, ali nepreciznost i sigurni Hrnčić spriječili su novi pogodak u mreži Varteksa. Sredinom drugog poluvremena i jedni i drugi malo su stali na loptu, te se do kraja utakmice rezultat nije mijenjao, makar je Varteks mogao povesti u 88. minuti. Korner je izveo Nikola Božinić, na odbijenu loptu nalijeće Matija Cvetko, ali snažan udarac nažalost odlazi preko gola.

Uslijedila je lutrija jedanaesteraca u kojoj su s(p)retniji bili gosti i ukupnim rezultatom 2:5 plasirali se u finale Kupa ŽNS Varaždin.

Varteksovi juniori pokazali su da se dobrom igrom, htijenjem, borbom i jakim timskim duhom mogu nositi i sa (na papiru) puno jačim ekipama. Bravo dečki!