Pristupio: 11.10.2014.
Poruka: 525
22. kolovoza 2016. u 15:07
Offtopic

Naletio sam neki dan na NK Varteks Novosti iz 2004 pa imam pitanje da li je to bio list kao nekoc Dinamova revija ili vise program list za utakmicu u ovom slucaju protiv Dinama u kupu 4.svibanj 2004.??

Ukoliko se nalazim krivom topicu Nk Varteksa molim moderatore da me prebaci na pravi.

P.S.
Ako netko posjeduje stare/nove Varteksove programe ili vodice za utakmice protiv Dinama(Croatie) neka mi se javi na PP.

"..Građanski je silan, neslomljiv. Građanski je ideja. Građanski je klub koji bi se morao makar danas stvoriti, kad ne bi postojao. Građanski je potreban Zagrebu, jer on je pravi reprezentant hrv. športa.."
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
Pristupio: 10.11.2003.
Poruka: 89.114
22. kolovoza 2016. u 16:27
nemaš pravog topica,jer onaj Varteks više ne postoji,a ovaj veze s istim nema,al možeš pitati naravno,imam ti ja par brojeva i još dosta toga vezanog uz onaj PRAVI Varteks
ma bilo je tu svega kolko se sjećam,i ja puno slika,al mislim da to nije jedini lsit bil,reći će ti neki koji se bolje sjećaju,a ja bum bacil pogled na isto kad stiugnem,pošto mi to nije nadohvat ruke
Domovine sin
Poruka: 525
22. kolovoza 2016. u 16:49
Vilenjak je napisao/la:
Vidi cijeli citat

kad se vec potrazuje mozda se ima program iz VZ Varteks-Croatia 6.5.1998 i vec duze vrijeme potrazujem od 7-10.1970 program sa juniorskog 1. Majskog turnira a igrano je u Zg ali neke utakmice i u VZ .. Takodjer i juniorski programi gdje je dinamo.

Ove programe imam pa ukoliko se ima nesto a nije vec navedeno svaka informacija je vise nego odlicna..

P.S.

Imao ih sam ih sve, ali sam ih bacio jer su bili žešći trash. Na početku ere interneta klub je krenuo sa svojim novinama ' . mnogo pametan potez.
Mislim da je prvi broj bio vodić,  a kasnije je išao broj svakog mjeseca, pa je stalo, pa se prodavalo uz tjednik Varaždinske vijesti. Dva frenda su radila na tim "novinama" i obojici je plaćeno ništa.
Varteks u novu sezonu ušao s porazom

Iako znatno pojačana za novu sezonu, momčad Varteksa danas se nije dobro provela kod novajlije u ligi Sloge iz Čakovca.

Nekad česti termin utakmica na sjeveru Hrvatske, prije nedjeljnog ručka , zadržali su Slogaši pa je mnogima s obje strane ograde ovo bila najranija utakmica u životu. Prvo poluvrijeme ponudilo je uspavanku, što je bilo i za očekivati jer je utakmica počela u 10 sati. Za nijansu bolji ipak su bilo gosti iz Varaždina te su svoju bolju igru okrunili projektilom Tomislava Medveda iz slobodnog udarca s 30 metara.

U dugo poluvrijeme također bolje kreće Varteks i do 53. minute drži utakmicu pod kontrolom. U 53. minuti izlazi zbog ozljede Harmicar, a trener Beli neshvatljivo vadi možda svog najboljeg igrača na terenu, Spasića. Bumbari gube defenzivni blok što Sloga pametno koristi te se nižu napadi po desnoj strani Varteksove obrane. Gol koji je visio u zraku pao je u 86. Minuti. Nakon što su domaći jubilarni 20. puta probili desni bok Varteksa, glavom je rutinirano Bajzek. Konfuzni Varteks u tim trenucima krenuo je po pobjedu da bi u konačnici izgubio i taj jedan bod. Opet se prilika Sloge rodila na Varteksovom desnom boku. Na jedan centaršut kreću Dreven i domaći napadač, Dreven pada, gosti traže prekršaj, a Antonović šalje loptu u praznu mrežu.

Težak poraz i velike brige za Upravu Varteksa jer je ova sezona označena kao ona u kojoj se treba izboriti 3. HNL.

26. kolovoza 2016. u 18:41

To je bila sve samo ne normalna utakmica...a svi znamo kak je to na kraju zišlo...

Samo ja delam!
Vilenjak
Vilenjak
Moderator
28. kolovoza 2016. u 19:17
Jalkovec:Nedelišće 2:1,negdje 400 gledatelja,od čega 100-130 gostujućih,ako je to derbi lige,razočaral je totalno barem 1. poluvreme
tek kak se krenulo s centra ,ma nije proslo 10 sekundi ubacaj na Medveda ovaj pokusa s voleja prek gola,misliš si koja bu to utakmica i onda znači ništa,ali ništa do 40 minute,neka mala prednost gostiju,imali su jednu šansu ali je zakasnil igrač Nedelišća na loptu koju je trebalo samo pospremiti..spomenute minute i Medved 1:0,kak se krenulo s centra 1:1
2, poluvreme Varteks bolji,naravno Medved za 2:1,uglavnom ko ima tog igrača more računati na 20 plus golova u sezoni,prejebeni igrač
drugo poluvreme je bilo puno sadržajnije i bilo je šansi s jedne i druge strane,po meni pobjedil sretniji i jači upravo za Tomeka