Pristupio: 12.10.2011.
Poruka: 2.327
30. kolovoza 2016. u 07:07
Vilenjak je napisao/la:
Jalkovec:Nedelišće 2:1,negdje 400 gledatelja,od čega 100-130 gostujućih,ako je to derbi lige,razočaral je totalno barem 1. poluvreme
tek kak se krenulo s centra ,ma nije proslo 10 sekundi ubacaj na Medveda ovaj pokusa s voleja prek gola,misliš si koja bu to utakmica i onda znači ništa,ali ništa do 40 minute,neka mala prednost gostiju,imali su jednu šansu ali je zakasnil igrač Nedelišća na loptu koju je trebalo samo pospremiti..spomenute minute i Medved 1:0,kak se krenulo s centra 1:1
2, poluvreme Varteks bolji,naravno Medved za 2:1,uglavnom ko ima tog igrača more računati na 20 plus golova u sezoni,prejebeni igrač
drugo poluvreme je bilo puno sadržajnije i bilo je šansi s jedne i druge strane,po meni pobjedil sretniji i jači upravo za Tomeka

p.s.
simpatično mi je bilo,kak su svi redom forumaši navijači kluba naviknuti sedeti v loži

prvo poluvrijeme nikakvo, osim one minute u kojoj su pali golovi.
drugo malo, malo bolje.
svejedno, nije djelovalo da igraju dva kluba koji imaju namjeru boriti se za vrh tablice.

p.s. a kaj bi htjel. da idem sjediti na svoje mjesto na zapadu lijevo di nema nikoga?
Quisco
Quisco
30. kolovoza 2016. u 07:37
Varteks u ravnopravnoj utakmici osvojio tri boda

Derbi 2. kola MŽNL odigran je u Varaždinu gdje je Nedelišće bilo gost Varteksa pred oko 300 gledatelja na zapadnoj tribini gradskog stadiona. Nažalost, nastavila su se dva negativna niza vezana uz gostovanja u Varaždinu, upisan je i treći poraz od 2:1 protiv Varteksa te drugi poraz na stadionu. Sama utakmica bila je ravnopravna i borbena, ali možda nije u potpunosti opravdala status derbija kola.

Svega nekoliko sekundi nakon početnog udarca prva izgledna prilika domaćina, lopta je već bila u našem šesnaestercu, srećom udarac Tomislava Medveda iz voleja nije bio precizan. U narednim minutama Nedelišće je držalo loptu u svom posjedu, pokušavalo prema naprijed, ali bez izrazitih prilika. Najbliže pogotku bio je Marko Bađari kad je na ubačaj Danijela Mesarića kojeg je samo trebalo pospremiti u mrežu zakasnio za djelić sekunde.

U 41. minuti Varteks je poveo, Medved je izašao sam pred Karla Kocijana i matirao ga za 1:0. Iako se u prvi tren činilo kao zaleđe i zbog čega je uslijedilo glasno negodovanje brojnih gostujućih navijača kasnijim pregledavanjem snimke utvrđeno je da je pogodak regularan. Odmah u prvoj akciji nakon što se krenulo s centra Manuel Marčec primio je loptu u kaznenom prostoru i svladao vratara Sašu Drevena za ekspresno izjednačenje rezultata na 1:1 već u 42. minuti.

Domaćin je u drugom poluvremenu imao više od igre i terensku nadmoć konkretizirao ponovnim dolaskom u vodstvo. U 63. minuti dobro je s desne strane ubacio Marko Bogović, obrana Nedelišća bila je statična i "uhvaćena na spavanju", a Medved glavom postiže svoj drugi pogodak na utakmici za 2:1. Da stvar bude gora po našu momčad, stoper Petar Horvat zbog ozljede je tražio izmjenu i od 70. minute na terenu je zaigrao Fran Vibovec.

Nakon primljenog pogotka Nedelišće je bilo opasnije, ali rezultat se više nije mijenjao, Dreven je bio siguran u svom prostoru, dok je na drugoj strani većinu napada domaćih zaustavio odlični Nino Pintarić pa Kocijan nije imao puno posla. Tako smo i u ovo prvenstvo, kao i prošlo, ušli s pobjedom i porazom, a kako će se ovo rasplesti tek ćemo vidjeti. U sljedećem kolu u Nedelišće dolazi Nedeljanec pod vodstvom našeg bivšeg trenera.

NK Varteks - NK Nedelišće 2:1 (1:1)
Igralište: Gradski stadion, Varaždin / Gledatelja: 300
Suci: Turk, Novak, Šupljika / delegat: Mavriček

Strijelci: 1:0 Medved 41', 1:1 Marčec 42', 2:1 Medved 63'

Varteks: Dreven, Vukman, Bogović (od 79. Požgaj), Radić, Medved, Sokser (od 90. Đunđek), Kuhar, Harmicar (od 72. Puclin), Spasić (od 60. Kolarić), Broz, Turković

Nedelišće: Kocijan, Pintarić, Levačić, Kosir, Branilović, Marčec, Horvat (od 70. Vibovec), Slunjski, Mesarić, Međumurac, Bađari

glineker je napisao/la:

Gde pa je bil??? Kaj se je zgubil? ....Deban vam je fraj...

Samo ja delam!
Pristupio: 01.09.2012.
Poruka: 3.723
31. kolovoza 2016. u 00:57

Jednostavnije nam je složiti ekipu da Quisco i ja bez bojazni za rezultat možemo biti na klupi, nego naći kvalitetnog trenera. Pa je tako novi igrač Varteksa Dejan Glavica http://www.nogometplus.net/nogometplusnet/tekst/TabId/98/ArtMID/508/ArticleID/16584/Prvoligasko-pojacanje-za-Varteks.aspx
[uredio Simpatičan mladić - 31. kolovoza 2016. u 01:05]