jbg, sve dojde s vremenom na svoje mjesto

Pušćine, gledatelja: 550, 9.kolo MŽNL Čk-Vž:
NK PUŠĆINE - NK VARTEKS 0:2
Strijelac: Medved (38., 52.)
Udarci: 8-19 (2-6)

Zaslužena pobjeda naše ekipe uz podršku navijača na kojoj bi nam pozavidjeli i neki klubovi 1.HNL. Ovom pobjedom zasjeli smo na prvo mjesto prvenstvene tablice, a pobjedu su igrači posvetili našim WHITE STONES-ima koji su najzaslužniji za još jedan uspjeh.
Već iduće subote nas čeka još jedno gostovanje, pa vas pozivamo u Slakovec na još jedno druženje uz NAŠ VARTEKS

Weasley
Weasley
16. listopada 2016. u 18:48
550 ljudi? čija je to procjena?

i kaj nije medo najzaslužniji za pobjedu?
Q, nisi dobio ovoliko minusa od kad smo bili prvi u 2. županijskoj
Sad nam slijede dvije ne baš lake utakmice. Opet idemo van, ovaj put Slakovec, pa doma Nedeljanec.

Quisco
Quisco
17. listopada 2016. u 06:21
NK Varteks preuzeo vrh Međužupanijske nogometne lige

Na gostovanju u Pušćinama, NK Varteks je uz pravu, glasnu podršku svojih brojnih navijača pobijedio domaćina, NK Pušćine s rezultatom 2:0.

Budući da je čakovečka Sloga doživjela poraz u Gojancu kod Plitvice s rezultatom 5:3, NK Varteks je ovom pobjedom preuzeo sam vrh Međužupanijske nogometne lige.

Uz gromoglasno navijanje White Stonesa, Pušćine i Varteks su odigrali kvalitetnu i dobru utakmicu. Domaćini su mogli povesti već u otvaranju susreta, Varaždinac Roginić izbio je sam pred Drevena, ali i promašio gol iz čiste situacije.

U 17. minuti Medved je uzvratio glavom na odličan ubačaj Soksera, otišlo je pokraj gola, pet minuta kasnije sličan je „zicer“ nakon kornera Harmicara promašio Broz (sa svega metar dva – preko gola), u 27. minuti raspalio je i Radić, opet – pokraj gola.

U 38. minuti Varteks je konačno okrunio terensku dominaciju, Harmicar je pucao izvrsno u lijevi gornji kut, domaći vratar to izvadio, ali je odbijena lopta završila na nozi neumoljivog Medveda koji ju šalje u suprotan, donji desni kut – 0:1.

Samo tri minute kasnije fantastičnu su akciju u svega tri poteza odigrali Dreven, Sokser i Medved, prvi je rukom uposlio na lijevoj strani Soksera, koji je vrhunski vanjskom izbacio Medveda u for, ovaj je izbio sam pred gol Pušćina, ali je završni udarac bio loš, daleko od gola.

Ipak, najbolji strijelac Međužupanijske nogometne lige brzo se iskupio, u 6. minuti nastavka; kapetan Radić je odigrao za Medveda, ovaj dobio duel s vratarom Pušćina Kolarom i od stative zabio svoj 14. pogodak sezone.